star menajerlik

kalitesi ve güvencesiyle

ülkemizde hızla gelişen ve yüksek kazançlar sağlayan gazino ve tavernalarda çalışabilecek bayan eleman ihtiyacı bulunmaktadır.

konsluk işi iş ilanları;

star menajerlik ajansı tarafından başlatılan çalışma ile konsluk işi iş ilanları açılmıştır. iş arayan ya da çalıştığı işletmeden memnun olmayan her bayan iş ilanına 0539 613 5101 numaralı telefondan Orhan bozkurt ile iletişim kurabilir ve birbirinden elit mekanlarda iş alanlarına girebilirler.

tüm iş başvurularını değerlendiren Orhan bozkurt star menajerlik genel olarak bayan çalışanlardan şu kriterleri istemektedir.

çalışacak olan bayan 18 yaş üstünde olmalı ve 32 yaş altında. sağlık durumu iyi fiziksel sorunu olmaması önceliktir. bakımlı, girişken ve müşteri ilişkilerine önem veren biri olmalı.

giyim tarzı ve diksiyonu kesinlikle mekana uyumlu olmalı. verilen tüm bu kriterlere uygun olan bayanlar ülkemizin farklı bölgelerinde bulunan işletmelerde iş başı yapabileceklerdir.

çalışacak olan bayanlara star menajerlik ajansı garanti altında şu haklar ve ekstralar verilecektir.

iyi bir kons, işini en iyi şekilde yapabilecek niteliğe sahip olmalıdır. peki kons olabilmek için belli bir kriter var mıdır?

kons olabilmek için kendine güvenen kişilerde aranan tek şart 18 yaşını doldurmuş olmaktır.

eğer bu kritere uyuyorsanız kuruluşumuz aracılığıyla iş başvurusu yapabilirsiniz. eğer vasıfsız iseniz vasıfsız bayanlar için de iş ilanlarımız mevcuttur.

vasıfsız bayanlar garson, barmen, salon hostesi gibi farklı konulardan dilediği üzerine çalışabilmektedir.

ya da dans konusuna eğiliminiz var ise profesyonel bir şekilde dans edebiliyorsanız ya da edemiyorum fakat yeteneğim var diyorsanız dans eğitimini de ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

detaylar ve iletişim için;

star menajerlik model ajansı;

0539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here