star menajerlik güvencesiyle

yüksek yevmiyeli olarak tüm Türkiye genelindeki gazinolarda çalışmak üzere bayan garsonlar ve konslar işe alınacaktır.

müracaatların whatsapp numaramıza yada doğrudan telefon ile görüşme yoluyla yapılması rica olunur.

bayan garson iş ilanları;

farklı alanlarda hizmet veren bazı mekanlar personel sıkıntısına çözüm bulamamaktadır, ya da iş arayan bayanlar sağlam ve kazancı yüksek elit bir mekanda iş bulamamaktadır.

bu bağlamda ülkemizde profesyonelce aracılık hizmeti veren star menajerlik ajansı personel ihtiyacı hisseden mekanlara en iyi bayan elaman temin etmekte ve bulduğu bayan eleman alanında gayet eğitimli ve profesyonel olmaktadır.

eğlence merkezlerinde gece kulüplerinde ve bar gibi ortamlarda çalışmak isteyen bayanlar için iş ilanıdır.

star menajerliği bünyesinde bar gazino iş ilanları için kons sanatçı alımı, kons bayan alımı, dansöz alımı, oryantal alımı, bayan garson alımı, barmen alımı ve dansçı bayan alımları yapılacaktır.

star menajerlik Türkiye genelinde çalıştığı mekanlar olduğu için tüm bu iş alanlarında kontenjan ve sayı sınırı yoktur..

star menajerlik Türkiye’nin en seçkin, huzurlu ve güvenli gazinoları ile çalışan bir bar gazino menajerliği hizmeti veren bir firmadır.

bizimle çalışmak isteyen tüm personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda acentemiz ve menajerliğimin güvencesi altında çalışabilirler.

detaylı bilgi alabilmek için star menajerlik model ajansı 0539 613 5101 üzerinden ulaşabilirsiniz..

bizimle günün hemen her saatinde tereddüt etmeksizin iletişime geçebileceğinizi, güvenli ve akıcı iletişimin star ajans bünyesinde önemli bir etken olduğunu da belirtmek isteriz.

siz de bizimle birlikte elit gazinolarda konsomatris, barmen, salon hostes, oryantal, dansçı, müzikhol ve benzeri alanlarda çalışıp kolay yoldan bol kazanç elde etmeyi hedefliyorsanız hemen arayın, hadi durmayın!

star menajerlik

iletişim/irtibat;

0 539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here