star menajerlik

model ajansı

kalitesi ve güvencesiyle

kolay yoldan bol kazançlı iş mi istiyorsunuz?

o vakit doğru yerdesiniz!

star menajerlik model ajansı aracılığı ile sizlere elit ve güvenilir mekanlarda, hem de fevkalade dolgun maaşlarla kons, barmen, salon hostesi, dansçı, oryantal ve benzeri pozisyonlarda çalışmak için, tecrübeli menajerimiz Orhan bey ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

elit gazinolarda bizimle birlikte dolgun maaşlarla çalışmak istemez misiniz?

peki kons olabilmek için belli bir kriter var mıdır?

kons olabilmek için kendine güvenen kişilerde aranan tek şart 18 yaşını doldurmuş olmaktır.

eğer bu kritere uyuyorsanız kuruluşumuz aracılığıyla iş başvurusu yapabilirsiniz. eğer vasıfsız iseniz vasıfsız bayanlar için de iş ilanlarımız mevcuttur.

vasıfsız bayanlar garson, barmen, salon hostesi gibi farklı konulardan dilediği üzerine çalışabilmektedir.

ya da dans konusuna eğiliminiz var ise profesyonel bir şekilde dans edebiliyorsanız ya da edemiyorum fakat yeteneğim var diyorsanız dans eğitimini de ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

eğlence merkezlerinin hızla artması neticesinde ülkemizde, birçok işletmede bayan eleman ihtiyacı olmaktadır.bu bağlamda özellikle konsluk iş ilanları veren mekan sayısı oldukça fazladır.

eğlence sektöründe oluşan bu boşluktan dolayı star menajerlik ajansı sahibi olan Orhan bey aracılık hizmeti sunarak, hem konsluk işi arayan bayanlara hem de işletmesinde bayan kons ihtiyacı olan elit mekanlara bayan temin etmektedir.

Orhan bey 0539 613 5101 telefon numarası üzerinden tüm halkımıza hizmet vererek hem iş yerlerine fayda sağlamakta ve aynı zaman da iş arayan insanlarımıza çok yüksek kazançla iş fırsatları sunmaktadır.

iş ve eleman ihtiyacı olan tüm herkes 0539 613 5101 numaradan irtibat kurarak kısa sürede işlerini kolaylaştıracaktır.

detaylar ve iletişim için;

0 539 613 51

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here