star menajerlik 

kalitesi ve güvencesiyle

menajer/organizatör

( Orhan )

0 539 613 5101

menajerlik hizmeti denince Türkiye ilk akla gelen firmalardan olan star menajerlik ajans yönetimi olarak bu günlere gelmemizde emeği geçen siz değerli çalışanlarımıza teşekkürü bir borç bilir, hem çalışan hem çalışmak isteyen siz değerli bayan arkadaşlara menajerlik hizmeti vermekten kıvanç duyarız.

Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz gazino,bar müzikhol,gece club,night club,taverna gibi kaliteli, elit, güvenilir ve huzurlu mekanlarda konsomasyon hizmeti verecek kons, solist,dansçı,oryantal,salon hostesi ve barmen olarak çalışmak isteyen  bayanlara iş imkanı sağlıyoruz.

dolgun maaşlar eşliğinde huzurlu bir ortamda çalışıp para kazanmak isteyen kons, solist, oryantal, dansçı, salon hostesi ve barmen eler bizi arayıp detaylı bilgileri alabilir, veya anında işe başlayabilirsiniz!

tarafımızdan ulaşım, konaklama, yemek karşılanmaktadır, dilenirse SSK yapılmaktadır. ortalama günlük kazançlar ise şu şekildedir, daha sağlıklı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

bayan kons :       400-550 TL
bayan solist:       350-700 TL
bayan dansçı:      200-500 TL
bayan oryantal:   250 500 TL
salon hostesi:      100-150 TL
bayan barmen:     80-150 TL

günlük, olmak üzere ödemeniz mekanımızda net olarak gerçekleştirilmektedir.

(deneyim aranmamaktadır gerekirse tarafımızdan ücretsiz eğitim verilecektir.)

ilanımız tüm Türkiye olmak üzere Karadeniz gazinolarında, iç Anadolu gazinolarında ege gazinolarında, tüm gazinoların seçkin elit gazino ve gece kulüpleri için geçerlidir.

star menajerlik tüm Türkiye’de ki en seçkin gece kulüpleri ve turistik gazinoları ile çalışmaktadır.

bayan dansçı iş ilanları ilanımıza başvurarak bizimle çalışmak isteyen tüm personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda acentemiz ve menajerliğimin güvencesi altında çalışabilirler.

star menajerlik çalıştığı tüm personeline sosyal hakları sağlayan bir gazino menajerlik acentesidir.

garson olarak çalışmak isteyen bayan arkadaşlarımız kriterlerimize uyuyorsa yüksek ve dolgun ücretler ile acentemiz koruması ve güvencesi altında bize başvuru yaparak ilk adımı atabilirler.

gazinolarda dans ederek yüksek fiyatlarla çalışmak ve geçiminizi bu şekilde sağlamak isterseniz ve dansçı olarak iş arıyorsanız star menajerlik güvencesi ile bayan dansçı iş ilanları için günün 24 saati telefonla bizi arayarak veya whatsapp hattımızdan bize yazarak başvurabilirsiniz.

star menajerlik olarak tüm sosyal haklarınızı koruyor ve çalışacağınız tüm firmalara bu güvencenin sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz.

star menajerlik gazinolarda çalışarak geçimini sağlayan bayanlar için en güvenilir gazino star menajerlik acentelerinin önde gelen firmaların dandır.

iletişim:

0539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here