star menajerlik

kons ilanları ve gece yevmiyeli iş pozisyonunda star menajerlik adresi bayan kons veya konsluk işi arayanlar için kısa süre içinde kendilerine iş bulacağı adreslerin başında geliyor..

kons ilanları ;

oryantal dansçı iş ilanları, solist bayan garson iş ilanlarından kons ilanları na kadar adan ye tüm yayın ilanlarını görüntüleyerek başvurularınızı sorunsuz şekilde yapmaya başlayacaksınız.

star menajerlik konsluk iş ilanları arayan bayanların mutlaka başvurması gereken adreslerin başında yer alıyor.

star menajerlik tamamen güvenilir ve şeffaf bir şekilde hizmet verdiğinden dolayı kons ilanları için tereddüt etmeden rahatlıkla telefonla çağrı veya mesaj atabilirsiniz.

kons bayan iş ilanlarını görüntüleyebilmek için tek yapmanız gereken ise biran önce güvenilir adresimizi ziyaret etmek olacak.

dansçı ücretleri ve dansçı bayanların imkanları;

dansçı ücretlerimiz dolgundur. günlük olarak verilir.

dansçı olacak bayanların konaklama ücretleri, yol masrafları, yeme içme ücretleri gibi tüm sosyal hakları menajerliğimin güvencesi altında çalışılacak gazinolardan temin ettirilir.

gazinolarda dansçı olmak, pavyonda dansçı olmak, gece kulübünde dansçı olmak night kulüpte dansçı olmak veya kulüpte dansçı olmak isterseniz bizi aramanız yeterlidir.

bizi arayarak iş sahibi olabilirsiniz.

yüksek ve dolgun fiyatlar alarak eğlenceli mekanlarda, eğlence merkezlerinde, gazinolarda, taverna, müzikhol, turistik gazino, pavyonlarda eğlenerek çalışmak isterseniz 0539 613 5101 numaralı telefondan lütfen bizi arayınız.

star menajerlik çalıştığı mekanlarla anlaşması gereği, kons ilanları başvurusu yapan personellerinin konaklama, yemek, SSK, servis giderlerini karşılamaktadır.

tanımadığı ve iyi analiz etmediği gazino, pavyon, bar, club, müzikhol, night club gibi işletmelerle kesinlikle çalışmamaktadır.

yevmiyeler günlük olarak ve net olarak ödenir.

detaylı fiyat bilgisi için bizden bilgi isteyebilirsiniz.

star menajerlik

iletişim/irtibat:

0 539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here