star menajerlik

0539 613 5101

sayın bayan arkadaşlar, belkide bir çoğunuzun hayalidir yüksek gelirli bir işe istihdam etmek.

eğer hem eğlenmeyi hemde para kazanmayı seviyorsanız size güzel haberlerimiz var.

geçmiş senelerde olduğu gibi bu yılında her günü bayan personel eleman alımı yapan, Türkiye’nin en büyük menajer siteleri ve menajerlik ajansları arasında bulunan star menajerlik sürekli kons bayan konsomatris alımı yapmaktadır.

bayan garson kons iş ilanları deneyimli veya deneyimsiz bayan eleman alımını yaparak kadrosunu devamlı genişleten ve elemanlarına en iyi imkanları sunmaya devam eden star menajerlik iş başvurusu yapmak için bir takım kriterlere sahip olmak gerekmektedir.

bunların başında görsellik ve düzgün bir fiziğe sahip olmak ve de belirli bir yaş aralığında olmanızdır ( 18 – 32 yaş aralığı ).

ayrıca güzel konuşuyor ve sohbet etmeyi seviyor olabilmektir.

kons ilanları ve gece yevmiyeli iş pozisyonunda star menajerlik adresi bayan kons veya konsluk işi arayanlar için kısa süre içinde kendilerine iş bulacağı adreslerin başında geliyor..

oryantal dansçı iş ilanları, solist bayan garson iş ilanlarından kons ilanları na kadar adan ye tüm yayın ilanlarını görüntüleyerek başvurularınızı sorunsuz şekilde yapmaya başlayacaksınız.

star menajerlik konsluk iş ilanları arayan bayanların mutlaka başvurması gereken adreslerin başında yer alıyor.

star menajerlik tamamen güvenilir ve şeffaf bir şekilde hizmet verdiğinden dolayı kons ilanları için tereddüt etmeden rahatlıkla telefonla çağrı veya mesaj atabilirsiniz.

kons bayan iş ilanlarını görüntüleyebilmek için tek yapmanız gereken ise biran önce güvenilir adresimizi ziyaret etmek olacak.

kons bayan iş ilanları;

kons ilanları işi arayanlar ayrıca sitemizde menajerleri ve gazino pavyon ilanlarını kolay bir şekilde bulmaktadırlar.

istediği tüm bilgilere en hızlı biçimde ulaşmaktadırlar.

Türkiye’nin bundan böyle çeşitli mekanlarında çalışmak isteyen bayanlar için yeni iş kapısı olma güvenirliğini eline geçirmiş olan star menajerlik son dönemin en çok ziyaret edilen adreslerinden olmuştur..

konuşmayı seven, güler yüzlü, fiziği düzgün, kons işi yapmak isteyen, 18-30 yaş arası deneyimli deneyimsiz bayan elemanlar aşağıda belirtilmiş olan pozisyonlara telefonla müracaat edebilirler.

bayan garson iş ilanları;

gece yevmiyeli iş arayan bayanlara eğlence sektöründe faaliyet gösteren star menajerlik model ajansı en seçkin, pavyon, gazino bar, club, müzikhol gibi mekanlarda iş olanağı ve istihdam sağlıyor.

bayan garson kons iş ilanları sitesi olan konsisara.com Türkiye geneli tüm illerden gece çalışacak bayan elemanlara, konsluk yapacak kons arkadaşlara bayan garson kons iş ilanları konusunda hizmet ve imkan sunmaktadır.

gece çalışacak kons bayan eleman aranıyor..

detaylı ve sağlıklı bilgi için bizleri hiç çekinmeden 0539 613 5101 numaralı telefon numarasında 7/24 arayabilir, çağrı bırakabilir, whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

her türlü bilgiyi tarafımızdan edinebilir, ya da anında işe başlayabilirsiniz.
sizler için her türlü imkanı sağlıyor, çalışıp para kazanmanızı temenni ediyoruz.

ortalama ücretlendirmelerde ise şu şekildedir, daha sağlıklı bilgi için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır;

bayan kons : 300-550 TL
bayan solist: 350-700 TL
bayan dansçı: 200-500 TL
bayan oryantal: 250 500 TL
salon hostesi: 100-150 TL

günlük, olmak üzere ödemeniz mekanımızda net olarak gerçekleştirilmektedir..

bıraksınlar menajerlik yapmayı, daha işin ne olduğunu bilmeyip ilan yazmaktan aciz, ellerinde iş olmadığı için ne referans, nede bir fotoğraf bile bulamadıkları için,
ilanlarımızı – resimlerimizi kopyalayan,
değiştiren menajerlik, danışmanlık, iş kur belgelerine sahip olmayan, ofisi bile olmayıp yada derme çatma 3-5 kuruşluk kiralık ofislerde kendilerince oyun oynayan,
sahtekarlardan,
laf cambazlarından,
dolandırıcılardan,
çalıştıkları daha doğrusu çalışabildikleri il, mekan, iş sayısı bir elin 5 parmağını geçmeyen, insanları kullanıp değil menajerlik hizmet ajansı sadece kendi ceplerini dolduran konuşma yazmasını bile bilmeyen kişilere karşı sizi uyarmayı sorumluluk biliriz..

not:star menajerlik farkı ile bize sadece bir telefon kadar uzakta olduğunuzu unutmayın.

iletişim:

0 539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here