star menajerlik

kons ilanları ve gece yevmiyeli iş pozisyonunda star menajerlik adresi bayan kons veya konsluk işi arayanlar için kısa süre içinde kendilerine iş bulacağı adreslerin başında geliyor..

kons ilanları ;

oryantal dansçı iş ilanları, solist bayan garson iş ilanlarından kons ilanları na kadar adan ye tüm yayın ilanlarını görüntüleyerek başvurularınızı sorunsuz şekilde yapmaya başlayacaksınız. star menajerlik konsluk iş ilanları arayan bayanların mutlaka başvurması gereken adreslerin başında yer alıyor.

star menajerlik tamamen güvenilir ve şeffaf bir şekilde hizmet verdiğinden dolayı kons ilanları için tereddüt etmeden rahatlıkla telefonla çağrı veya mesaj atabilirsiniz. kons bayan iş ilanlarını görüntüleyebilmek için tek yapmanız gereken ise biran önce güvenilir adresimizi ziyaret etmek olacak.

kons bayan iş ilanları;

kons ilanları işi arayanlar ayrıca sitemizde menajerleri ve gazino pavyon ilanlarını kolay bir şekilde bulmaktadırlar, istediği tüm bilgilere en hızlı biçimde ulaşmaktadırlar.

Türkiye’nin bundan böyle çeşitli mekanlarında çalışmak isteyen bayanlar için yeni iş kapısı olma güvenirliğini eline geçirmiş olan star menajerlik son dönemin en çok ziyaret edilen adreslerinden olmuştur..

konuşmayı seven, güler yüzlü, fiziği düzgün, kons işi yapmak isteyen, 18-30 yaş arası deneyimli deneyimsiz bayan elemanlar aşağıda belirtilmiş olan pozisyonlara telefonla müracaat edebilirler

kons ilanları için aranan pozisyonlar:

kons bayan konsomatris: 350 400 450 500 TL

oryantal dansöz: 400 450 500 TL ( konslu )

dansçı kız: 400 500 600 TL ( konslu )

konslu solist: 500 600 700 TL

yukarıda belirtilen yevmiyeler günlük net yevmiyelerdir.

aynı zamanda sizlere en uygun konumlardaki elit mekanlarda iş başı yapma imkanı sağlıyoruz.

tecrübeli ve değerli menajerlerimiz sayesinde de günün her saatinde aktif bulunuyor, siz değerli çalışanlarımızla bir arkadaş samimiyeti ile ilgileniyoruz.

siz de kolay yoldan bol kazanç elde edip, aynı zamanda eğlenmek istiyorsanız, verdiğimiz bazı kaliteli hizmetlere bakarak bizi tercih ederek ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz;

vizyon sahibi elit gazinolarda, elit müşterilere hizmet verme imkanı.

tecrübesiz çalışanlar için bile günlük 200-300 TL arası maaş.

ulaşım ve konaklama gibi her türlü ihtiyaçlarınızın bizim tarafımızdan bizzat giderilmesi.

sosyal haklarınıza bütünüyle saygı gösterilmesi.

size en uygun şartlarda ve aynı zaman en uygun konumlardaki mekanlarda iş başı yapma imkanı.

günün her saatinde sağlıklı, akıcı ve güvenilir iletişim imkanı

verdiğimiz daha birçok özgün ve kaliteli hizmetler eşliğinde bizimle birlikte çalışmanın ayrıcalık olduğunu hissettirmemiz için, bizi hemen arayın!

iletişim:
539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here