star menajerlik

0 539 613 5101

kalitesi ve güvencesiyle

dansçı iş ilanları;

dansçı iş ilanı başvurusu yaparak en kaliteli mekanlar da dolgun ücretler ile bar club dansçısı bayan dansçı olarak çalışmak isteyen bayanlar bu fırsattan yararlanmak ve iş sahibi olmak için dansçı arayanlar ilanımıza telefonla bizi arayarak başvuruda bulunabilir.

ilana başvurmak için dansçı iş ilanı iş başvurusu formumuz yoktur direk olarak sitemizin yanında bulunan menajerlik cep telefonumuzu arayarak hem bilgi alabilir hem de başvuru da bulunabilirsiniz.

Türkiye’nin en kaliteli ve elit gazino menajerliği firması olan star menajerlik ajansı size sunduğu bu işte garantili iş imkanı sunuyor.

eğer ek kazanç sağlamak isterseniz, bayanım iş arıyorum, acil işler nelerdir diye soracak olursanız bizler star menajerlik olarak destekçiniziz.

dansçı iş ilanları için, dansçı arayan mekanlar da çalışmak isteyen bayanlar günlük 300-600 TL arasında günlük net yevmiyeler ile çalışabilirler.

aynı zamanda dansçı olmanın yanı sıra yine yüksek ücretler ile kons dansçı, logo dansçısı, direk dansçısı veya striptiz dansçısı olarak ta çalışma imkanını isteğinize göre size sunulacaktır.

dansçı menajerleri içinde ki en iyi dansçı menajeri olarak ta sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz..

aranılan özellikler;

eğlenmeyi seven ve bilen güler yüzlü,

konuşmayı seven, diksiyonu düzgün,

giyimine ve bakımına özen gösteren,

seyahat ve konaklama engeli olmayan,

deneyimsizler için en az 250 TL günlük yevmiye ile çalışacak,Seyahat ve konaklama engeli olmayan

işini severek yapabilen deneyimli deneyimsiz

bayanlar işe alınacaktır.

iletişim;

0 539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here