star menajerlik

kalitesi ve güvencesiyle

bayan solist iş ilanı;

sesine güvenen tecrübesiz, yada daha önce gece kulübü, night clup, turistik gazino veya bu tür eğlence mekanlarında sahne almış, tecrübeli bayanlar için yüksek yevmiyeli, bayan solist iş ilanıdır.

star menajerlik güvencesi ile tüm Türkiye genelinde çalışmak isteyen solist bayanlar bize whatsapp veya telefonumuzdan ulaşarak iş imkanı elde edebilir.

huzurlu, güvenilir ve elit mekanlarda sahne alacak 18 yaşı veya üstünde yüksek günlük yevmiyeler ile solist bayanlar alınacaktır.

günlük en az 350 TL yevmiye ile gece kulüplerinde çalışmak istemez misiniz ?

gece hayatında star menajerlik farkı

star menajerlik olarak bayan solist arayan gazinolar için birbirinden farklı ve yeni solistler temin edildiği gibi aynı zamanda bayan garson, oryantal ve konsomatris ayarlaması da yapılmaktadır.

Türkiye’nin her bölgesi için organizasyon yapılarak, istenilen her mekan için bayan solist bulunmaktadır, aynı zamanda farklı kentlerde solistlik yapmak isteyen bayanlar içinde büyük kolaylıklar sunularak en iyi ve kaliteli mekanlarda sahne işi ayarlanmaktadır.

bayanların solist olmaları ve sahne almaları için bir takım özellikler gereklidir, bu özellikler öncelikle, solist sahneye hakim olmalı ve birçok farklı tarzda müzik bilgisi olmalıdır.

diksiyonu ve sahne duruşu çok önem arz ettiğinden izleyiciyi sahneye yönlendirmelidir, en önemlisi ise güler yüzlü ve bakımlı olmalıdır.

star menajerlik sorumlusu olan Orhan bey kons solist arayan mekanlar için çok farklı bayanlar ile irtibatta olmakta ve kolaylıkla en kaliteli solisti temin etmektedir.

ilan Türkiye geneldir.

özellikle her gün daha fazla personel ihtiyacı vardır.

çalışacak bayanlar konaklamalı olarak çalışacaktır.

konaklamalar ve tüm sosyal haklar çalışacağınız mekanlara aittir ve star menajerlik güvencesi ile bu imkanlar sağlanmaktadır.

detaylı bilgi için lütfen whatsapp hattımızdan veya telefon ile arayarak bizden bilgi alınız.

star menajerlik

iletişim/irtibat;

0 539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here