star menajerlik

0539 613 5101

kons oryantal solist menajerlik iş ilanları için bayanlara özel iş imkanı star menajerlikten.

günlük olarak yüksek yevmiye ve de dolgun bütçelerle çalışmak isteyecek ve iş arayan bayanlara uygun kons işi imkanı.

Türkiye genelinde kons çalıştıran bizim seçtiğimiz ve seçme kitlesellerimizin güvenilir ve huzurlu gazino, gece kulübü, bar, night club ve eğlence merkezlerinde konslu mekanlar da çalışacak bayanlar işe alınacaktır..

kons oryantel solist menajerlik iş ilanları;

yevmiyeler günlük olarak verilmekte olup yüksek bütçeli ücretleridir.

kons olarak çalışacak bayanların günlük kazançları 350 ile 700 TL arasındadır.

çalışma yerlerinde bayanlara tüm sosyal haklar sağlanacak olup sigortaları, yeme içme ve gıda gibi ihtiyaçları verilecek, yol yatacak yer konaklama gibi tüm sosyal hakları da sanatçı ve kons menajerliği olan acentemiz aracılığı ile gece kulübüne sağlanılacaktır.

bunları sağlamayacak mekanların tüm çalışma ve çalıştırma hakları acentemiz bünyesinde tüm hakları gizlidir.

konsomatris menajerleri arayanlar buraya;

bir konsomatris ve organizasyon menajerliği olan acentemiz, konslu mekanlarda iş arayan bayanlara iş imkanını sağlamıştır.

bu ilana başvuru yapmak için sayfamızın altında bulunan iletişim numaraları ile irtibata geçerek başvuruda bulunabilirsiniz.

tüm Türkiye geneli olarak çalıştığımız için kontenjan sınırı gibi problem yoktur.

kons iş ilanı ve detaylarına aşağıda bakabilir ve başvurmak için ise sayfanın sağ tarafındaki telefon ve whatsapp numaralarını direk arayabilirsiniz.

menajerliğimin çatısı altında yine yüzlerce kişiye iş imkanı sunmaya devam etmektedir.

siz de firmamız bünyesinde eğlence sektöründe bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız, şartlar konusunda telefonla direk arayarak yine bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye geneli olan bu ilanımız için acentemiz güvencesi ve garantisi altında çalışarak iyi bir gelir elde etmek isteyen bayanlar için bu ilana başvurmanız yeterli olacaktır.

kons bayan konsomatris alımı yapan Türkiye’nin önde gelen gazinolarında çalışmak isterseniz sizler için bu fırsatı sunuyoruz.

aynı zamanda belirtmek isteriz ki;

sosyal haklarınıza saygı gösteriyor, ulaşım ve konaklamayı tarafımızdan karşılıyor ve size her türlü kolaylığı sunmak amacıyla elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz.

eğer dolgun yüksek maaşlı ve ücretli işler arıyorsanız ve de  yukarıdaki özellikler bende var diyen bayan iseniz lütfen aşağıdaki telefon numarasından bizimle irtibat kurunuz.

velhasıl bol kazançlı güvenilir bir iş arıyorsanız, hemen arayın!

star menajerlik model ajansı

iletişim/irtibat;

0 539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here