star menajerlik

0539 613 5101

dansçı iş ilanları;

dans ederek para kazanmak ve dans edip yüksek ücretlerle hem eğlenmek ve hemen para kazanmak isteyenler için star menajerliğin açmış olduğu, elit ve lüks gazinolar için hazırlanan dansçı bayan iş ilanıdır.

dansçı olarak çalışmak isteyen bayanlar gazinoların, gece kulüplerinin, taverna ve müzikhollerin, turistik gazinoların sadece elit ve kaliteli olanların da menajerliğimin güvencesi ile çalışacaklardır.

Türkiye’nin en kaliteli ve elit gazino menajerliği firması olan star menajerlik ajansı size sunduğu bu işte garantili iş imkanı sunuyor.

eğer ek kazanç sağlamak isterseniz, bayanım iş arıyorum, acil işler nelerdir diye soracak olursanız bizler star menajerlik olarak destekçiniziz.

dansçı iş ilanları için, dansçı arayan mekanlar da çalışmak isteyen bayanlar günlük 300-600 TL arasında günlük net yevmiyeler ile çalışabilirler.

aynı zamanda dansçı olmanın yanı sıra yine yüksek ücretler ile kons dansçı, logo dansçısı, direk dansçısı veya striptiz dansçısı olarak ta çalışma imkanını isteğinize göre size sunulacaktır.

dansçı menajerleri içinde ki en iyi dansçı menajeri olarak ta sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz..

star ajans olarak size elit ve güvenilir gazinolarda konsomatris, salon hostesi, dansçı, oryantal, müzikhol ve benzeri pozisyonlarda iş imkanı sağlıyoruz.

üstelik sizin için hemen her şeyi düşünmeye gayret ediyor, ulaşım ve konaklama gibi her türlü ihtiyacınızı bizzat biz karşılıyoruz.

tüm bunların yanında, her türlü sosyal haklarınıza da saygı göstermekteyiz.

star ajans, çalışanlarda tecrübe aramamaktadır. bizimle çalışmak istiyorsunuz, ama tecrübeniz yok, o halde star ajans olarak siz değerli çalışanlarımıza bizzat eğitim veriyor, bunun karşılığında sizin tarafınızdan kesinlikle herhangi bir şey talep etmiyor, aynı zamanda maaşınızdan da herhangi bir kesinti yapmıyoruz.

bir bakıma hem çalışıp paranızı kazanıyorsunuz, hem de tecrübe ediniyorsunuz.

dansçı bayan olmak istiyorum diyorsanız;

18 yaşını doldurmuş olmalı ve en fazla 30 yaşında olmalısınız..

dans etmeyi sevmeli, işinizi severek yapmalısınız..

fiziksel olarak herhangi bir görünüm bozukluğu veya engeliniz olmamalıdır..

güler yüzlü olmalısınız.

giyim kuşan, kişisel bakım ve makyajınıza özen gösteren bayanlar olmalısınız.

eğer şehide dışında ki bir gazinoda da çalışırım diyorsanız seyahat etme engeliniz bulunmamalıdır.

konaklamalı işlerde konaklama ücretleri çalışılan mekanlar tarafından karşılanacaktır. bu sebepler konaklaya bilme de problem olmamalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here