star menajerlik

0 539 613 5101

-Orhan Bey

ilanımız tüm Türkiye olmak üzere tüm gazinoların seçkin elit gazino ve gece kulüpleri için geçerlidir.

tüm Türkiye’de ki en seçkin gece kulüpleri ve turistik gazinoları ile çalışmaktadır.

bizimle çalışmak isteyen tüm personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda acentemiz ve menajerliğimin güvencesi altında çalışabilirler.

çalıştığımız tüm personeline sosyal hakları sağlayan bir gazino menajerlik acentesidir.

garson olarak çalışmak isteyen bayan arkadaşlarımız kriterlerimize uyuyorsa yüksek ve dolgun ücretler ile acentemiz koruması ve güvencesi altında bize başvuru yaparak ilk adımı atabilirler.

bayan garson iş ilanları;

farklı alanlarda hizmet veren bazı mekanlar personel sıkıntısına çözüm bulamamaktadır, ya da iş arayan bayanlar sağlam ve kazancı yüksek elit bir mekanda iş bulamamaktadır.

bu bağlamda ülkemizde profesyonelce aracılık hizmeti veren star menajerlik ajansı personel ihtiyacı hisseden mekanlara en iyi bayan elaman temin etmekte ve bulduğu bayan eleman alanında gayet eğitimli ve profesyonel olmaktadır.

diğer taraftan kendisini yetiştirmiş gece hayatında iyi bir kariyer edinmek isteyen bayanlar içinde, istedikleri şehirden en iyi elit mekanlarda iş ortamı sağlayarak en yüksek kazançta çalışabilmeleri için aracılık etmektedir. 

bayan garsonluk işi arayanlar için alanında son derece tecrübeli bayanlar star menajerlik ajansı direktörü Orhan bey ile irtibat kurmakta ve en kaliteli gece kulübünde çalışmak için irtibat kurmaktadır.

gece hayatında iş bulmanın püf noktaları ;

ülkemizde birbirinden değerli gazino, pavyon, eğlence merkezi, gece kulübü ve sayamadığımız gece hayatının renkli mekanları bulunmaktadır.

bayan garson arayan mekanlar genel olarak star menajerlik ajansı sorumlusu sayın Orhan bey ile irtibat kurarak ihtiyaçlarını iletmektedir,

0539 613 5101 numaralı telefondan hizmet veren Orhan bey eleman ihtiyacı olan mekanla yakından ilgilenerek personel temini yapmaktadır.

iletişim:

0 539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here