star menajerlik
0 539 6135101

aşağıda belirtilen şartlara uygun bayan iş

arkadaşları alınacaktır..

menajerlik güvencesiyle turistlik night club turistik night gazinolarda 250 TL 500 TL günlük yevmiyelerle çalışacak 18-32 yaş arası bayan elemanlar aranıyor.

hemen iş başı yapabilecek, kendine güvenen diksiyonu ve fizyonomi düzgün, +160 +175 boylarında ve seyahat engeli olmayan tam zamanlı çalışacaklar tercih sebebidir..

görev biçimlendirmesi ve esas konular aşağıda belirtilip iş arkadaşlarımızın bütün iş güvenceleri tarafımızdan takip edilip kontrol altında tutulacaktır.

ulaşım, konaklama, yemek & SSK sağlanır..

(tüm sosyal haklar tarafımıza aittir..)

18-32 yas arasında, bayanların başvurmaları istenmektedir..

paraya mı ihtiyacınız var, iş bulmakta güçlük mü çekiyorsunuz,star ajans olarak size kolay yoldan bol kazanç elde edebileceğiniz iş imkanı sağlıyoruz!

evet, bizimle beraber çalışarak kolay yoldan bol kazanç elde edebilirsiniz.
star ajans olarak size elit ve güvenilir gazinolarda konsomatris, salon hostesi, dansçı, oryantal, müzikhol ve benzeri pozisyonlarda iş imkanı sağlıyoruz.

üstelik sizin için hemen her şeyi düşünmeye gayret ediyor, ulaşım ve konaklama gibi her türlü ihtiyacınızı bizzat biz karşılıyoruz.

tüm bunların yanında, her türlü sosyal haklarınıza da saygı göstermekteyiz.

star ajans, çalışanlarda tecrübe aramamaktadır. bizimle çalışmak istiyorsunuz, ama tecrübeniz yok, o halde star ajans olarak siz değerli çalışanlarımıza bizzat eğitim veriyor, bunun karşılığında sizin tarafınızdan kesinlikle herhangi bir şey talep etmiyor, aynı zamanda maaşınızdan da herhangi bir kesinti yapmıyoruz.

bir bakıma hem çalışıp paranızı kazanıyorsunuz, hem de tecrübe ediniyorsunuz.

tecrübeli ve ilgili menajerimiz Orhan bey ile iletişime geçip, anında işe başlamak için aşağıda belirtilen özelliklere uygun olmanız yeterlidir;

star menajerlik model ajansı

iletişim/irtibat:

0 539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here