star menajerlik

Şirinevler de bulunan kaliteli ve son derece güvenilir elit eğlence mekanlarımızda çalışmak üzere 18-32 yaş arası, diksiyonu düzgün, güler yüzlü bayan çalışan aramaktayız, huzurlu ve elit mekanlarda dolgun maaşlar sizleri bekliyor !

ulaşım, konaklama, yemek, SSK tarafımızdan karşılanmakta ve tüm sosyal haklarınıza tarafımızdan kesinlikle saygı gösterilmektedir.

deneyimsiz olan, ama çalışıp para kazanmak isteyen bayan arkadaşlarımıza da tarafımızdan bizzat ücretsiz eğitim verilmektedir.

detaylı ve sağlıklı bilgi için bizleri hiç çekinmeden 0539 613 5101 numaralı telefon numarasında 7/24 arayabilir, çağrı bırakabilir, whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

her türlü bilgiyi tarafımızdan edinebilir, ya da anında işe başlayabilirsiniz.

sizler için her türlü imkanı sağlıyor, çalışıp para kazanmanızı temenni ediyoruz.

kons iş ilanları;

yevmiyeler günlük olarak verilmekte olup yüksek bütçeli ücretleridir.

kons olarak çalışacak bayanların günlük kazançları 350 ile 550 TL arasındadır.

çalışma yerlerinde bayanlara tüm sosyal haklar sağlanacak olup sigortaları, yeme içme ve gıda gibi ihtiyaçları verilecek, yol yatacak yer konaklama gibi tüm sosyal hakları da sanatçı ve kons menajerliği olan star acentemiz aracılığı ile sağlanılacaktır.

bunları sağlayacak mekanların tüm çalışma ve çalıştırma hakları acentemiz bünyesinde tüm hakları gizlidir.

star menajerlik 2008 yılında kuruluşunu gerçekleştirmiş olup eleman sayısını istikrarlı bir şekilde artırarak sektöründe güvenirliğini liderliğini güçlenerek korumaktadır.

sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek menajerliğini üslendiği kişilere aktarmaktadır.

mekan güvenirliği, yer emniyeti, eleman memnuniyetini ve insan faktörünü her şeyin önünde tutan star menajerlik organizasyonlarında zaman uyumuna ve tüm süreçlerde gelişime değer vermektedir.

büyüyen firmamızla birlikte ve gelişen hizmet kalitesi anlayışımıza uygun, kariyerine bizimle yön vermek isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.

bizimle günün hemen her saatinde tereddüt etmeksizin iletişime geçebileceğinizi, güvenli ve akıcı iletişimin star ajans bünyesinde önemli bir etken olduğunu da belirtmek isteriz.

siz de bizimle birlikte elit gazinolarda konsomatris, barmen, salon hostes, oryantal, dansçı, müzikhol ve benzeri alanlarda çalışıp kolay yoldan bol kazanç elde etmeyi hedefliyorsanız hemen arayın, hadi durmayın!

star menajerlik

iletişim/irtibat;

0 539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here