star menajerlik

güvencesiyle

Kons iş ilanları , ilanımıza başvuracak olan bayan adaylarımız için seyahat engeli olmamalıdır.

Türkiye genelinde tüm gazinolarda çalışabilmek adına seyahat engeli olmayan bayanlar öncelikli olarak tercih edilecektir.

Kendi bölgesinde ki gazino ve eğlence merkezinde çalışmak isteyen bayanlar ise başvuru esnasında bunu bize bildirmeleri gerekmektedir.

star menajerlik model ajans aracılığı ile sizlere elit ve güvenilir mekanlarda, hem de fevkalade dolgun maaşlarla kons, barmen, salon hostesi, dansçı, oryantal ve benzeri pozisyonlarda çalışmak için, tecrübeli menajerimiz Orhan bey ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

star ajans yıllardır bu alanda tecrübesine tecrübe katmaktadır. siz değerli çalışanları için her şeyi düşünüp, her geçen gün daha da geniş bir kitleye hitap etmek için çalışmaktadır.

bizler, sizi iş sahibi yapmakta kararlıyız, kolay yoldan bol kazanç elde etmek istiyorsanız, sizin de bizimle çalışacağınıza hiç şüphemiz bulunmamaktır.

çünkü star ajans, tecrübeli, ilgili, saygılı ve güvenilir menajerlerle çalışmaktadır.

star menajerlik çalıştığı mekanlarla anlaşması gereği, kons ilanları başvurusu yapan personellerinin konaklama, yemek, SSK, servis giderlerini karşılamaktadır.

tanımadığı ve iyi analiz etmediği gazino, pavyon, bar, club, müzikhol, night club gibi işletmelerle kesinlikle çalışmamaktadır.

yevmiyeler günlük olarak ve net olarak ödenir.

star menajerlik olarak çalışmaya başladığı ilk günler itibaren özellikle mekanların yoğunluk oranına göre yeterli sayıda elemana sahip olarak çalışmasını sağlamak adına hizmet vermektedir.

Türkiye’de gece kulübü, bar, eğlence mekanları veya gazino gibi pek çok farklı ortamda çalışacak elemanlar aranmaktadır.

star menajerlik

organizatörlük

ve

model ajansı;

iletişim/irtibat;

0 539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here