star menajerlik

model ajansı

güvencesiyle

kolay yoldan bol kazançlı iş mi istiyorsunuz?

o vakit doğru yerdesiniz!

aşağıda belirtilen şartlara uygun bayan iş

arkadaşları alınacaktır..

menajerlik güvencesiyle turistlik night club turistik night gazinolarda 250 TL 500 TL günlük yevmiyelerle çalışacak 18-32 yaş arası bayan elemanlar aranıyor.

hemen iş başı yapabilecek, kendine güvenen diksiyonu ve fizyonomi düzgün, +160 +175 boylarında ve seyahat engeli olmayan tam zamanlı çalışacaklar tercih sebebidir..

görev biçimlendirmesi ve esas konular aşağıda belirtilip iş arkadaşlarımızın bütün iş güvenceleri tarafımızdan takip edilip kontrol altında tutulacaktır.

ulaşım, konaklama, yemek & SSK sağlanır..

(tüm sosyal haklar tarafımıza aittir..)

18-32 yas arasında, bayanların başvurmaları istenmektedir..

bizimle beraber çalışmanız için;

on sekiz yaşını doldurmuş ve otuz iki yaşını geçmemiş olmanız.
seyahat engeliniz olmaması.
güler yüzlü ve bakımlı olmanız.
düzgün bir diksiyonunuz olması yeterlidir.

bu şartları karşılıyor iseniz, dolgun maaşlarla gazinolarda çalışmak için tek yapmanız gereken güvenilir, tecrübeli ve ilgili menajerimiz Orhan bey ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Orhan bey sizleri bilgilendirip, dilediğiniz taktirde sizlerin anında işe başlaması için işlemlere başlayacaktır.

bizler, sizlerden tecrübe yahut herhangi bir şey talep etmiyoruz. tecrübesiz iseniz tarafımızdan bizzat eğitim verilmektedir. bunun karşılığında sizlerden herhangi bir şey talep etmiyor, maaşınızdan ise kesinlikle herhangi bir kesinti yapmıyoruz.

sosyal haklarınıza sonuna kadar saygı gösteriyor; sizler için her şeyi düşünmeye özen gösteriyoruz.

ulaşım, konaklama ve benzeri ihtiyaçlarınız bizzat tarafımızdan karşılanmakta olup, sizler için her şeyi düşünmekteyiz. güvenilir ve tecrübeli menajerimiz Orhan beyi günün hemen her saatinde arayabilirsiniz.

star ajans olarak iletişimde güvenilirlik ve akıcılık önemli bir etkendir. sizler de bizimle birlikte gazinolarda kons, barmen, salon hostesi, oryantal, dansçı ve benzeri alanlarda çalışıp, kolay yoldan güzel kazançlar elde etmek istiyorsanız günün her saatinde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

whatsapp de dahil olmak üzere iletişim numaramız;

star menajerlik

model ajansı

iletişim/irtibat;

0539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here