Star menajerlik

yatılı bayan gazino iş ilanları ; ülkemizde eğlence ve gece kulüpleri için bazı aracılık hizmetleri veren star menajerlik özellikle yatılı bayan garson iş ilanları sonucunda birçok bayanla iletişimde olmaktadır.

çalışabilecek bayanları seçme kriterlerinde, bazı ayrıntılara dikkat eden star menajerlik özellikle bayanlar da şu kriterleri ön planda tutmaktadır.

0539 613 5101

yatılı bayan kons iş ilanları

çalışacak olan bayanın yaşının 18 yaş üstü olmasına, bayanın yaşının 32 yaş altında olmasına, diksiyonu düzgün, güzel, bakımlı, çekici ve seyahat engeli olmamasına. En önemlisi ise bayanın girişken olup, fiziksel olarak gayet düzgün olmasına çok dikkate almaktadır.

verilen bu kriterlere uyan bayanlara iş imkanı sunan star menajerlik model ajansı öncelikle elit olan işletmeler ile iletişime geçerek, bu seçilen bayanlara en yüksek ücretle iş imkanı sağlamaktadır.

en fazla karşımıza çıkan iş ilanları ise bayana yatılı iş ilanları olarak görülmektedir.

Eğlence merkezlerinde çalışacak olan bayanların işlerini severek yapmaları gerekmektedir. İşini severek yapacak ve sohbet etmeyi seven çalışırken bir yandan da eğlenerek gelir elde etmek için bu ilana başvuru yapmanız gerekmektedir.

kons bayan konsomatris: 350 400 450 500 TL

dansçı kız ( direk, striptiz ): 400 500 600 TL

oryantal dansöz: 350 400 450 500 TL

bayan garson: 200 TL

Kons bayanların ve bayan garsonların Konaklama gibi ihtiyaçları acente mızı garantisi ile çalışacakları mekan tarafından karşılanmaktadır. Bunun için kalabilme, konaklaya bilme için herhangi bir engel olmaması gerekmektedir. Çalışacak bayanlarda konaklama için problemi olmayan bayanlar tercih sebebidir..

iletişim:

0539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here