star menajerlik

kalitesi ve güvencesiyle

bayan solist iş ilanı;

sesine güvenen tecrübesiz, yada daha önce gece kulübü, night clup, turistik gazino veya bu tür eğlence mekanlarında sahne almış, tecrübeli bayanlar için yüksek yevmiyeli, bayan solist iş ilanıdır.

star menajerlik güvencesi ile tüm Türkiye genelinde çalışmak isteyen solist bayanlar bize whatsapp veya telefonumuzdan ulaşarak iş imkanı elde edebilir.

0539 613 5101

huzurlu, güvenilir ve elit mekanlarda sahne alacak 18 yaşı veya üstünde yüksek günlük yevmiyeler ile solist bayanlar alınacaktır.

günlük en az 350TL yevmiye ile gece kulüplerinde çalışmak istemez misiniz ?

aranılan özellikler;

sesine güvenen tecrübesiz

daha önce çalışmış tecrübesi olan

fiziği düzgün, giyimine ve bakımına özen gösteren

seyahat ve konaklama engeli olmayan

günlük net yevmiyeler ile çalışacak

bayanlar işe alınacaktır.
ilanımıza başvuru yapmak için whatsapp veya telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

gece hayatında star menajerlik farkı

star menajerlik olarak bayan solist arayan gazinolar için birbirinden farklı ve yeni solistler temin edildiği gibi aynı zamanda bayan garson, oryantal ve konsomatris ayarlaması da yapılmaktadır. Türkiye’nin her bölgesi için organizasyon yapılarak, istenilen her mekan için bayan solist bulunmaktadır, aynı zamanda farklı kentlerde solistlik yapmak isteyen bayanlar içinde büyük kolaylıklar sunularak en iyi ve kaliteli mekanlarda sahne işi ayarlanmaktadır.

bayanların solist olmaları ve sahne almaları için bir takım özellikler gereklidir, bu özellikler öncelikle, solist sahneye hakim olmalı ve birçok farklı tarzda müzik bilgisi olmalıdır, diksiyonu ve sahne duruşu çok önem arz ettiğinden izleyiciyi sahneye yönlendirmelidir, en önemlisi ise güler yüzlü ve bakımlı olmalıdır.

star menajerlik sorumlusu olan orhan bozkurt kons solist arayan mekanlar için çok farklı bayanlar ile irtibatta olmakta ve kolaylıkla en kaliteli solisti temin etmektedir.

aynı zamanda orhan bozkurt birçok kentte hizmet veren ve tamamen elit olan mekanlarla yakından irtibata olarak kons yapacak bayanlar için iş imkanı da sunmaktadır.

star menajerlik model ajansı iletişim/irtibat;

0539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here