star menajerlik

0539 613 5101

dansçı iş ilanları;

dans ederek para kazanmak ve dans edip yüksek ücretlerle hem eğlenmek ve hemen para kazanmak isteyenler için star menajerliğin açmış olduğu, elit ve lüks gazinolar için hazırlanan dansçı bayan iş ilanıdır. dansçı olarak çalışmak isteyen bayanlar gazinoların, gece kulüplerinin, taverna ve müzikhollerin, turistik gazinoların sadece elit ve kaliteli olanların da menajerliğimin güvencesi ile çalışacaklardır.

dansçı iş ilanları;

dansçı iş ilanı başvurusu yaparak en kaliteli mekanlar da dolgun ücretler ile bar club dansçısı bayan dansçı olarak çalışmak isteyen bayanlar bu fırsattan yararlanmak ve iş sahibi olmak için dansçı arayanlar ilanımıza telefonla bizi arayarak başvuruda bulunabilir. ilana başvurmak için dansçı iş ilanı iş başvurusu formumuz yoktur direk olarak sitemizin yanında bulunan menajerlik cep telefonumuzu arayarak hem bilgi alabilir hem de başvuru da bulunabilirsiniz.

0539 613 5101

Türkiye’nin en kaliteli ve elit gazino menajerliği firması olan star menajerlik ajansı size sunduğu bu işte garantili iş imkanı sunuyor. eğer ek kazanç sağlamak isterseniz, bayanım iş arıyorum, acil işler nelerdir diye soracak olursanız bizler star menajerlik olarak destekçiniziz.

dansçı iş ilanları için, dansçı arayan mekanlar da çalışmak isteyen bayanlar günlük 300-600 TL arasında günlük net yevmiyeler ile çalışabilirler. aynı zamanda dansçı olmanın yanı sıra yine yüksek ücretler ile kons dansçı, logo dansçısı, direk dansçısı veya striptiz dansçısı olarak ta çalışma imkanını isteğinize göre size sunulacaktır. dansçı menajerleri içinde ki en iyi dansçı menajeri olarak ta sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz..

dansçı bayan olmak istiyorum diyorsanız;

18 yaşını doldurmuş olmalı ve en fazla 30 yaşında olmalısınız..

bayan dansçı iş ilanları turistik night club gazino, bar, club ve müzikhol organizasyonlarımız da çalışacak deneyimli deneyimsiz genç bayanlar için verilmiş bir ilandır.

bayan dansçı iş ilanları için başvuru yaparak acentemiz güvencesinde çalışacak olan bayanlar 350-600 TL arası yevmiye ile çalışacaklardır.. kalacak yer yeme içme sorunu yoktur..

kons olarak çalışacak iş arayan bayanlar

dansçı olarak çalışmak isteyen bayanlar

barmen işinde çalışacak barmen bayanlar

dansözlük yapmak isteyen bayanlar

solistlik yapan iş arayan bayanlar

bayan dansçı iş ilanları

acentemiz garantisi ile net maaşlarla çalışmak isterler ise lütfen bizimle irtibata geçsinler..

iletişim:

0539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here