star menajerlik

0539 613 5101

kons oryantel solist menajerlik iş ilanları;

yevmiyeler günlük olarak verilmekte olup yüksek bütçeli ücretleridir. kons olarak çalışacak bayanların günlük kazançları 350 ile 700 TL arasındadır. çalışma yerlerinde bayanlara tüm sosyal haklar sağlanacak olup sigortaları, yeme içme ve gıda gibi ihtiyaçları verilecek, yol yatacak yer konaklama gibi tüm sosyal hakları da sanatçı ve kons menajerliği olan acentemiz aracılığı ile gece kulübüne sağlanılacaktır. bunları sağlamayacak mekanların tüm çalışma ve çalıştırma hakları acentemiz bünyesinde tüm hakları gizlidir.

star ajans yıllardır bu alanda tecrübesine tecrübe katmaktadır. siz değerli çalışanları için her şeyi düşünüp, her geçen gün daha da geniş bir kitleye hitap etmek için çalışmaktadır.

bizler, sizi iş sahibi yapmakta kararlıyız, kolay yoldan bol kazanç elde etmek istiyorsanız, sizin de bizimle çalışacağınıza hiç şüphemiz bulunmamaktır. çünkü star ajans, tecrübeli, ilgili, saygılı ve güvenilir menajerlerle çalışmaktadır.

star ajans bünyesinde iletişimde güvenlik ve akıcılık en önemli etkendir. bizimle çalıştığınız taktirde; ulaşım, konaklama ve benzeri her türlü ihtiyacınız bizim tarafımıza ait olacaktır.

sosyal haklarınıza da elbette saygı gösterilmektedir.

kons iş ilanları olarak, kons iş ilanı, barmen iş ilanı, bayan garson iş ilanı, dansçı kız iş ilanı, dansöz iş ilanı, oryantal iş ilanı başvurusu yapmak isteyen tüm bayanlar kons menajerlik iş ilanımıza başvuru yapabilirler..

daha detaylı bilgi ve başvuru için telefonumuzu arayabilir veya whatsapp hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

star menajerlik organizatörlük ve model ajansı

iletişim/irtibat;

0539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here