star menajerlik

güvencesiyle

Kons iş ilanları , ilanımıza başvuracak olan bayan adaylarımız için seyahat engeli olmamalıdır. Türkiye genelinde tüm gazinolarda çalışabilmek adına seyahat engeli olmayan bayanlar öncelikli olarak tercih edilecektir. Kendi bölgesinde ki gazino ve eğlence merkezinde çalışmak isteyen bayanlar ise başvuru esnasında bunu bize bildirmeleri gerekmektedir.

Bu ilanımıza başvuru yapacak olan bayanların, giyim, kuşan, bakım, makyaj, temizlik ve titizlik konusuna önem vermeleri gerekir. En seçkin gazinolarda , eğlence merkezlerinde çalışılacağından dolayı bu çok önemli bir husustur.

Eğlence merkezlerinde çalışacak olan bayanların işlerini severek yapmaları gerekmektedir.

bayan garson yevmiyesi 150 TL ile 200 TL arasında,

bayan kons yevmiyesi 250 TL ile 500 TL arasında,

bayan oryantal, dansöz ve dansçı 250 ile 500 TL arasında,

bayan barmen ücretleri 150 TL ve 200 TL arasındadır.

bayan dansçı ücretleri ise 450 TL ve 600 TL  diri.

yevmiyeler belirlenen fiyat üzerinden tecrübeye göre değerlendirilir.

günlük ödenir belirlenen yevmiyeler net fiyatlardır.

bayanların iş başvurularını son derece titiz şekilde araştıran ajans bayanlarda bir takım farklı isteklerde bulunmaktadır, bu istekler mekanlarda iş bulabilmeleri için aslında kriterlerdir. 

bayanların güzel olmasına, diksiyon arının iyi olmasına, güler yüzlü ve mekanın müşterilerine nazik davranacak biçimde olmasına çok önem vermektedir.
şunu hatırlatmakta fayda vardır ki kaliteli bir mekanı ayakta tutan tek şey güler yüzle müşterilerini karşılayan bayan garsonlar dır.

star menajerlik model ajansı iletişim/irtibat;

0539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here