star menajerlik 

kalitesi ve güvencesiyle

eğer sizler de İstanbul kons iş ilanları konusunda arayış içerisinde iseniz, doğru yere hoş geldiniz. Taksim, Levent, Beyoğlu, Bakırköy, Avcılar, Kadıköy, Beylik düzü kons iş ilanları gibi alanlarda star menajerlik hizmeti sunduğumuz web sitemiz üzerinden clup, kons, dansçı gibi farklı konularda yeteneğiniz var ise iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

iş başvurularınızı neticesinde alacağınız ücret ile güvenceler oldukça tatminkar seviyededir. aradığımız kişiler sorumluluk almasını bilmeli hemen iş bası yapabilmeli, diksiyonu ve fizyonomi düzgün olan 18-32 yaş arasındaki bayanlardır.yapılan işin derecesine göre günlük 550 TL ‘ye kadar çıkabilmektedir.

burada önemli olan husus İstanbul kons iş ilanları için uzman olduğunuz bir işe başvurmanız ve bu işi en iyi seklide yapabilmenizdir.

çalışma ücretleri çalışma mekanlarında net bir şekilde ödenmektedir.

Türkiye kons bayanlar için iş imkanı;

eğer huzurlu, güvenli mekanlarda elit müşterilere hizmet ederek ve eğlenerek yüksek bütçeler ile çalışmak isterseniz star menajerlik size bir telefon kadar uzaklıkta. star menajerlik olarak tüm Türkiye’ de ki gece kulüpleri, night club, bar, müzikhol, pavyon, turistik gazino gibi eğlence merkezlerinin seçkin olanlarına hizmet etmekteyiz. eğer kendinize güveniyor iseniz star menajerlik aracılığı ile Türkiye kons iş ilanı başvurusu yapabilirsiniz. tecrübeli iseniz ve daha önce başka mekanlarda da konsluk yapmış iseniz yüksek bütçeli günlük net yevmiyeler imiz ile işe başlayabilirsiniz. ilanlarımıza başvuru yapmak için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçin veya telefon numaramızı kullanarak bizi arayınız.

ayrıca adreslerimizden de bizi takip edebilir oradaki bulunan bayan kons iş ilanlarına bakabilirsiniz. eğer kendinize güveniyor ve yüksek fiyatlar ile eğlenceli ortamlarda bizimle çalışmak istiyorsanız doğru bir menajerlik adres indesiniz demektir. Türkiye kons iş ilanı iletişimi için gerekli bilgileri aşağıda ve sayfanın sağında bulabilirsiniz.

star menajerlik model ajansı

irtibat/iletişim;

0539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here