star menajerlik

kalitesi ve güvencesiyle

350 TL 450 TL 500 TL 600 TL günlük
yevmiyelerle çalışacak 18-29 yaş arası bayan
elamanlar aranıyor ..

gazino iş ilanları ,

eğlence merkezlerinde gece kulüplerinde ve bar gibi ortamlarda çalışmak isteyen bayanlar için iş ilanıdır.

star kons ,sanatçı menajerliği bünyesinde bar gazino iş ilanları için sanatçı alımı, kons bayan alımı, dansöz alımı, oryantal alımı, bayan garson alımı, barmen alımı ve dansçı bayan alımları yapılacaktır.

star menajerlik Türkiye genelinde çalıştığı mekanlar olduğu için tüm bu iş alanlarında kontenjan ve sayı sınırı yoktur.

star menajerlik Türkiye’nin en seçkin, huzurlu ve güvenli gazinoları ile çalışan bir bar gazino menajerliği hizmeti veren bir firmadır.

işe alımlarda, bar gazinolarda işe alım yaparken çalışacak bayan personellerin çalışmak istediği şehirlere göre yerleşim yapar. bar gazino iş ilanları başlıca aşağıda ki ilanları kapsamaktadır.

bar gazino iş ilanları;

bar ve gece kulüplerinde, gazinolarda çalışmak üzere bayan garson.

pavyon ve night clupler de bayan kons.

yine gece kulüplerin de çalışmak üzere dansçı bayan.

turistik gazinolarda çalışmak üzere oryantal ve dansöz.
gazinolarda iş arayan barmen personeller işe alınacaktır. tecrübeli ve ilgili menajerimiz Orhan bey, sizlerle günün hemen her saatinde ilgilenecektir. ciddi para kazanmak isteyen kişiler tercihimizdir.. fotoğraflı başvuru sonucu  söylediğimiz fiyat çalışma yerlerimizde net ödenmektedir..

bizim işimiz sizi kaliteli ve güvenilir elit mekanlarda huzurlu kazanç sağlatmak hem sizin hem bizim memnun kalmamız demektir..

önemli duyuru;

bırakın menajerlik yapmayı, daha işin ne olduğunu bilmeyip ilan yazmaktan aciz, ellerinde iş olmadığı için ne referans, nede bir fotoğraf bile bulamadıkları için, ilanlarımızı  resimlerimizi kopyalayan, değiştiren..

menajerlik, danışmanlık, iş kur belgelerine sahip olmayan, ofisi bile olmayıp yada derme çatma 3-5 kuruşluk kiralık ofislerde kendilerince oyun oynayan, sahtekarlardan, laf cambazlarından, dolandırıcılardan, çalıştıkları daha doğrusu çalışabildikleri il, mekan, iş sayısı bir elin 5 parmağını geçmeyen, insanları kullanıp değil menajerlik hizmet ajansı sadece kendi ceplerini dolduran konuşma yazmasını bile bilmeyen kişilere karşı sizi uyarmayı sorumluluk biliriz..

star menajerlik ve organizatörlük

iletişim/irtibat;

0 539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here