star menajerlik

hemen kazanç elde etmek isteyen, eğlenmeyi seven, güler yüzlü, bakımına önem veren, tertipli, insanlarla iletişimi iyi olan, sosyal ortamlara girmeye çekinmeyen, on sekiz ve otuz beş yaş arasındaki bayanlar için elit gazinolarda konsomatris, kons, oryantal, dansçı, barmeid, müzikhol, solist benzeri alanlarda hemen iş başı yapma imkanı sağlıyoruz.

elit ve güvenilir gazinolarda çalışarak kolay yoldan ciddi anlamda bol kazanç elde etmek istiyorsanız, bizimle gününü hemen her saatinde çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

sizin şartlarınıza uygun mekanları analiz etmekle kalmıyor, aynı zamanda sizlere en uygun konumlardaki elit mekanlarda iş başı yapma imkanı sağlıyoruz.

bayan gazino iş ilanları;

eğlence ortamlarının vazgeçilmezi olan müzikhol ve pavyonlar her geçen gün daha da gelişmekte ve daha fazla ziyaretçi kitlesine ulaşmaktadır.

bu yoğunluk karşısında birçok mekan için bayan garson iş ilanları devam etmektedir.

bir işletmede bayan çalışanlar mekanın hareketli olması açısından en büyük katkılardan biri olarak bilinmektedir.

özellikle kons bayanlar işletmeyi canlı tutarak ziyaretçilerin birbirinden şahane vakit geçirmelerini sağlamaktadır.

ülkemizde bu konuda yurdumuzun tüm illerinde büyük hizmet veren star menajerlik model ajansı tüm işletmelere bayan garson, kons, konsomatris, dansöz ve bayan bar hostesi temin etmektedir.

gazino ve müzikhollerin olmazsa olmazlarından biri olan kons iş ilanları star menajerlik model ajansı direktörü tarafından organize edilerek mekanlara en kaliteli çalışanları ayarlamaktadır.

Kons bayanların ve bayan garsonların Konaklama gibi ihtiyaçları acente mızı garantisi ile çalışacakları mekan tarafından karşılanmaktadır.

Bunun için kalabilme, konaklaya bilme için herhangi bir engel olmaması gerekmektedir. çalışacak bayanlarda konaklama için problemi olmayan bayanlar tercih sebebidir..

star menajerlik 

iletişim:

0539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here