ela menejerlik

0 541 850 76 41

dansçı iş ilanları;

dans ederek para kazanmak ve dans edip yüksek ücretlerle hem eğlenmek ve hemen para kazanmak isteyenler için star menajerliğin açmış olduğu, elit ve lüks gazinolar için hazırlanan dansçı bayan iş ilanıdır.

dansçı olarak çalışmak isteyen bayanlar gazinoların, gece kulüplerinin, taverna ve müzikhollerin, turistik gazinoların sadece elit ve kaliteli olanların da menajerliğimin güvencesi ile çalışacaklardır.

dansçı iş ilanları;

dansçı iş ilanı başvurusu yaparak en kaliteli mekanlar da dolgun ücretler ile bar club dansçısı bayan dansçı olarak çalışmak isteyen bayanlar bu fırsattan yararlanmak ve iş sahibi olmak için dansçı arayanlar ilanımıza telefonla bizi arayarak başvuruda bulunabilir.

ilana başvurmak için dansçı iş ilanı iş başvurusu formumuz yoktur direk olarak sitemizin yanında bulunan menajerlik cep telefonumuzu arayarak hem bilgi alabilir hem de başvuru da bulunabilirsiniz.

0 541 850 76 41

Türkiye’nin en kaliteli ve elit gazino menajerliği firması olan star menajerlik ajansı size sunduğu bu işte garantili iş imkanı sunuyor.

eğer ek kazanç sağlamak isterseniz, bayanım iş arıyorum, acil işler nelerdir diye soracak olursanız bizler star menajerlik olarak destekçiniziz.

dansçı iş ilanları için, dansçı arayan mekanlar da çalışmak isteyen bayanlar günlük 300-600 TL arasında günlük net yevmiyeler ile çalışabilirler.

aynı zamanda dansçı olmanın yanı sıra yine yüksek ücretler ile kons dansçı, logo dansçısı, direk dansçısı veya striptiz dansçısı olarak ta çalışma imkanını isteğinize göre size sunulacaktır.

dansçı menajerleri içinde ki en iyi dansçı menajeri olarak ta sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz..

eğlence sektöründe oluşan bu boşluktan dolayı star menajerlik ajansı sahibi olan Orhan bey aracılık hizmeti sunarak, hem konsluk işi arayan bayanlara hem de işletmesinde bayan kons ihtiyacı olan elit mekanlara bayan temin etmektedir.

Orhan bey 0541 850 76 41 telefon numarası üzerinden tüm halkımıza hizmet vererek hem iş yerlerine fayda sağlamakta ve aynı zaman da iş arayan insanlarımıza çok yüksek kazançla iş fırsatları sunmaktadır.

iş ve eleman ihtiyacı olan tüm herkes 0541 850 7641 numaradan irtibat kurarak kısa sürede işlerini kolaylaştıracaktır.

ela menajerlik model ajansı iletişim/irtibat;

0 541 850 7641

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here