ela menajerlik

Watsaap 0541 850 7641

Telefon 0541 850 7641

güvencesiyle;

gazinolarda, barlarda, gece kulüplerinde, pavyonlarda, gece kulüplerinde, müzikhollerde ve tüm eğlence merkezlerinde çalışmak isteyecek bayanlar için iş ilanıdır.

kons iş ilanı adlı ilana başvuru yaparak Türkiye’nin geneli seçkin eğlence mekanlarında işe alınmak üzere kons bayanlara ihtiyaç vardır.

çalışacak olan bayanlar bizimle iletişime geçebilir.

kons bayan iş ilanları;

kons ilanları işi arayanlar ayrıca sitemizde menajerleri ve gazino pavyon ilanlarını kolay bir şekilde bulmaktadırlar, istediği tüm bilgilere en hızlı biçimde ulaşmaktadırlar.

Türkiye’nin bundan böyle çeşitli mekanlarında çalışmak isteyen bayanlar için yeni iş kapısı olma güvenirliğini eline geçirmiş olan star menajerlik son dönemin en çok ziyaret edilen adreslerinden olmuştur..

konuşmayı seven, güler yüzlü, fiziği düzgün, kons işi yapmak isteyen, 18-30 yaş arası deneyimli deneyimsiz bayan elemanlar aşağıda belirtilmiş olan pozisyonlara telefonla müracaat edebilirler

kons ilanları için aranan pozisyonlar:

kons bayan konsomatris: 350 400 450 500 600 700 TL

dansçı kız: 400 500 600 TL ( konslu )

konslu solist: 500 600 700 TL

yukarıda belirtilen yevmiyeler günlük net yevmiyelerdir. çalışılan mekanlarda kesinlikle kota yoktur ve seçkin turistik mekanlardır.

bu yüzden ruhsal ve fiziki problemleri olan bayanlar kesinlikle işe kabul edilmeyecek olup başvuruları geri çevrilecektir.

başvuru da bulunacak bayanların işe başlamak için bu bilinçle gelmeleri rica olunur.

işte yukarıda belirttiğimiz şartlar bana uyuyor ruhsal ve fiziki problemim yok diyorsan, geniş hizmet yelpazesi ile son dönemin en iyi gazino menajerlik ajansı olan star menajerliğe içiniz rahat bir şekilde aşağıda belirttiğimiz telefonlardan günün 24 saati müracaatınızı yapabilirsiniz.

star menajerlik çalıştığı mekanlarla anlaşması gereği, kons ilanları başvurusu yapan personellerinin konaklama, yemek, SSK, servis giderlerini karşılamaktadır.

tanımadığı ve iyi analiz etmediği gazino, pavyon, bar, club, müzikhol, night club gibi işletmelerle kesinlikle çalışmamaktadır.

star menajerlik model ajansı

irtibat/iletişim;

Watsaap 0541 850 7641

Telefon 0541 850 7641

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here