Ela menejerlik

Watsaap 0541 850 7641
Telefon 0541 850 7641

cebrail bey

güvencesiyle;

gazinolarda, barlarda, gece kulüplerinde, pavyonlarda, gece kulüplerinde, müzikhollerde ve tüm eğlence merkezlerinde çalışmak isteyecek bayanlar için iş ilanıdır.

kons iş ilanı adlı ilana başvuru yaparak Türkiye’nin geneli seçkin eğlence mekanlarında işe alınmak üzere kons bayanlara ihtiyaç vardır.

çalışacak olan bayanlar bizimle iletişime geçebilir.

aranılan özellikler;

eğlenmeyi seven ve bilen güler yüzlü,

konuşmayı seven, diksiyonu düzgün,

giyimine ve bakımına özen gösteren,

seyahat ve konaklama engeli olmayan,

deneyimsizler için en az 250 TL günlük yevmiye ile çalışacak,Seyahat ve konaklama engeli olmayan

işini severek yapabilen deneyimli deneyimsiz

bayanlar işe alınacaktır. işe alınan bayanlar hemen hemen tüm Türkiye geneli için başlıca Trabzon, Samsun, Giresun, Artvin, Çanakkale, Bursa, Muğla ve İlçeleri olan Fethiye, Gölek, Bodrum, Balıkesir ve ilçeleri olan Edremit, Güre, Altınoluk, İzmir ve ilçelerindeki gazinolarda, Ankara ve ilçelerinde ki tüm eğlence merkezleri, İstanbul dahil olmak üzere her yerde iş imkanına menajerliğimin güvencesi ile işe yerleşebilirler. Gazino iş ilanlarımız tüm Türkiye’de ki eğlence merkezleri ve eğlenceye yönelik sektörler için geçerlidir. Bizimle çalışan tüm personelimiz elit müşterilere hizmet vererek yüksek gelir elde edebilirler. Yine aynı zamanda acentemiz güvencesi ile çalışan tüm personelimiz güvenli huzurlu ortamlarda, stres ve sıkıntıdan kesinlikle arınmış mekanlarda çalışır. Firma olarak kesinlikle kötü mekanları tercih etmiyoruz..konsisara.com. her zaman seçkin ve tecrübeli firmalar ile çalışarak aynı zamanda personelini güven altında çalıştırmaktadır.

İş konaklamalı bir iştir. Konaklama, yemek, yol gibi sosyal haklar çalışılacak firmalara aittir. İsteyen bayanlar için sigorta kesinlikle yapılır.

iletişim:

Ela menejerlik Watsaap 0541 850 7641
Telefon 0541 850 7641 cebrail bey

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here