Ela menejerlik

Watsaap 0541 850 7641
Telefon 0541 850 7641 cebrail bey

güvencesiyle

Kons iş ilanları , ilanımıza başvuracak olan bayan adaylarımız için seyahat engeli olmamalıdır.

Türkiye genelinde tüm gazinolarda çalışabilmek adına seyahat engeli olmayan bayanlar öncelikli olarak tercih edilecektir.

Kendi bölgesinde ki gazino ve eğlence merkezinde çalışmak isteyen bayanlar ise başvuru esnasında bunu bize bildirmeleri gerekmektedir.

Bu ilanımıza başvuru yapacak olan bayanların, giyim, kuşan, bakım, makyaj, temizlik ve titizlik konusuna önem vermeleri gerekir.

En seçkin gazinolarda , eğlence merkezlerinde çalışılacağından dolayı bu çok önemli bir husustur.

star ajans, çalışanlarına önem vermektedir. siz değerli çalışanlarımızla detaylı biçimde ilgilenip, her türlü ihtiyacınızı karşılamak adına elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

yıllardır bu alanda sayısız kişiyi iş sahibi yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. değerli, tecrübeli menajerimiz Orhan bey ile yıllardır bu alanda büyümekteyiz.

her geçen gün daha geniş bir kitleye hitap etmek adına çalışmalar yapmaktayız.

ulaşım, konaklama ve benzeri her türlü ihtiyacınızı bizzat karşılıyor, aynı zamanda her türlü sosyal hakkınıza sonuna kadar saygı gösteriyoruz.

tecrübesiz olan, ama bu alanda çalışıp kolay yoldan bol kazanç elde etmek isteyen bayan çalışanlarımız içinse bizzat eğitim vermekteyiz.

haliyle herhangi bir tecrübe aranmamaktadır. verdiğimiz eğitim doğrultusunda tarafınızdan herhangi bir şey talep etmiyor, ek olarak maaşınızdan kesinlikle hiçbir şekilde kesinti yapmıyoruz.

sizler de bizimle birlikte konsomatris, barmen, salon hostesi, oryantal, dansçı, müzikhol ve benzeri alanlarda çalışmak istiyorsanız belirttiğimiz özelliklere uymanız yeterlidir;

on sekiz yaşını doldurmuş ve otuz beş yaşını geçmemiş olmanız
seyahat engeliniz olmaması
güler yüzlü ve bakımlı olmanız
düzgün bir diksiyonunuz olması

siz de bu şartlara uyuyorsanız değerli menajerimiz Orhan bey ile günün hemen her saatinde çekinmeden,
tereddüt etmeksizin whatsApp üzerinden mesaj atarak iletişime geçebilir,
yahut direkt arayabilirsiniz.

Telefon 0541 850 7641 cebrail bey

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here