ela menajerlik

Çerkezköy de bulunan kaliteli ve son derece güvenilir elit eğlence mekanlarımızda çalışmak üzere 18-32 yaş arası, diksiyonu düzgün, güler yüzlü bayan çalışan aramaktayız, huzurlu ve elit mekanlarda dolgun maaşlar sizleri bekliyor !


ulaşım, konaklama, yemek, SSK tarafımızdan karşılanmakta ve tüm sosyal haklarınıza tarafımızdan kesinlikle saygı gösterilmektedir.


deneyimsiz olan, ama çalışıp para kazanmak isteyen bayan arkadaşlarımıza da tarafımızdan bizzat ücretsiz eğitim verilmektedir.


detaylı ve sağlıklı bilgi için bizleri hiç çekinmeden 0539 613 5101 numaralı telefon numarasında 7/24 arayabilir, çağrı bırakabilir, whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

her türlü bilgiyi tarafımızdan edinebilir, ya da anında işe başlayabilirsiniz.
sizler için her türlü imkanı sağlıyor, çalışıp para kazanmanızı temenni ediyoruz.

iş ilanlarımız;


kons bayan 350 400 450 arası yevmiye …Bayan Garson- Barmen 50-150 arası yevmiye

salon hostesleri 50-150 arası yevmiye .

solistler ve ses sanatçıları 300 + 500 arası yevmiye .

oryantal ve dansçı bayanlar 250 +500 arası yevmiye .

söylediğimiz fiyatlar çalışma yerlerimizde net ödenmektedir ..

vasıfsız bayanlar..

garson Barmen ve salon hostesi olarak

başvuru yapabilir..

dans için eğitimlerimiz

vardır tarafımızdan ücretsiz verilir ..

detaylı bilgi verilecektir ..

0 541 850 76 41

gazinolarda yüksek fiyatlarla çalışmak ve geçiminizi bu şekilde sağlamak istiyor ve iş arıyorsanız star menajerlik güvencesi ile gazino ve pavyon iş ilanımıza bizi arayarak veya whatsapp hattımızdan bize yazarak başvurabilirsiniz.


ela menajerlik olarak tüm sosyal haklarınızı Koruyor ve çalışacağınız tüm firmalara bu güvencenin sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz.


ela menajerlik gazinolarda çalışarak geçimini sağlayan bayanlar için en güvenilir gazino menajerlik acentelerinin önde gelen firmaların dandır.

ela menajerlik kalitesi ve güvencesi altında bu işi güven ve saygı çerçevesinde ciddi para kazanmak isteyen kişiler tercihimizdir fotoğraflı başvuru sonucu söylediğimiz fiyat çalışma mekanımızda ödenmektedir.


bizim işimiz sizi kaliteli ve güvenilir elit mekanımızda huzurlu kazanç sağlatmak hem sizin hem bizim memnun kalmamız demektir…

irtibat:

0 541 850 76 41

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here