ela menajerlik

model ajansı

kalitesi ve güvencesiyle

kolay yoldan bol kazançlı iş mi istiyorsunuz?

o vakit doğru yerdesiniz!

0 541 850 76 41

ela menajerlik model ajansı aracılığı ile sizlere elit ve güvenilir mekanlarda, hem de fevkalade dolgun maaşlarla kons, barmen, salon hostesi, dansçı, oryantal ve benzeri pozisyonlarda çalışmak için, tecrübeli menajerimiz Orhan bey ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

elit gazinolarda bizimle birlikte dolgun maaşlarla çalışmak istemez misiniz? ela ajans olarak yıllardır bu alanda siz değerli çalışanlarımıza hizmet veriyor, ve bundan gurur duyuyoruz.

alanımızda en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. yıllardır tecrübeli, ilgili, saygılı ve değerli menajerlerimiz sayesinde büyüyor, daha geniş kitlelere hitap etme yolunda ilerliyoruz.

gazinolarda konsomatris, barmen, salon hostesi, dansçı, oryantal ve müzikhol gibi alanlarda çalışmak, kolay yoldan bol kazanç elde etmek için tek yapmanız gereken aşağıda belirtilen şartlara uymanız dahilinde bizimle iletişime geçmenizdir;

on sekiz yaşını doldurmuş ve otuz iki yaşını geçmemiş olmanız.
seyahat engeliniz olmaması.
güler yüzlü ve bakımlı olmanız.
düzgün bir diksiyonunuz olması.

bu şartları karşılıyor iseniz, dolgun maaşlarla gazinolarda çalışmak için tek yapmanız gereken güvenilir, tecrübeli ve ilgili menajerimiz Orhan bey ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Orhan bey sizleri bilgilendirip, dilediğiniz taktirde sizlerin anında işe başlaması için işlemlere başlayacaktır.

bizler, sizlerden tecrübe yahut herhangi bir şey talep etmiyoruz. tecrübesiz iseniz tarafımızdan bizzat eğitim verilmektedir. bunun karşılığında sizlerden herhangi bir şey talep etmiyor, maaşınızdan ise kesinlikle herhangi bir kesinti yapmıyoruz.

sosyal haklarınıza sonuna kadar saygı gösteriyor; sizler için her şeyi düşünmeye özen gösteriyoruz.

ulaşım, konaklama ve benzeri ihtiyaçlarınız bizzat tarafımızdan karşılanmakta olup, sizler için her şeyi düşünmekteyiz. güvenilir ve tecrübeli menajerimiz Orhan beyi günün hemen her saatinde arayabilirsiniz.

ela ajans olarak iletişimde güvenilirlik ve akıcılık önemli bir etkendir. sizler de bizimle birlikte gazinolarda kons, barmen, salon hostesi, oryantal, dansçı ve benzeri alanlarda çalışıp, kolay yoldan güzel kazançlar elde etmek istiyorsanız günün her saatinde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

whatsApp de dahil olmak üzere iletişim numaramız;

ela menajerlik

iletişim/irtibat;

0 541 850 76 41

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here