ela menajerlik güvencesiyle

Türkiye deki tüm gece kulüplerinde, night clup, bar ve turistik gazinolarında, İstanbul gece kulüplerinde, İzmir, Ankara gece klüplerinde ve tüm Türkiye genelindeki mekanlarda eğlenceli ortamlarda elit müşterilere hizmet etmek üzere dolgun ücretler ile çalışacak deneyimli, deneyimsiz kons bayanlar alınacaktır.

Türkiye’de gazino işi kons işi deyince ilk akla gelen star menajerlik sizlere bu alanda çok geniş seçenekler ve alternatifler sunmaktadır..


Türkiye çapında faaliyet gösteren ajansımız size hangi şehir de olursanız olun sizin istekleriniz doğrultusunda iş imkanı sağlıyor gazino iş ilanları kons iş ilanları olarak İnternet üzerinde bir çok iş ilanları mevcut ancak bunların bir çoğu çalışmış olduğu il ve mekan sayısı bir elin 5 parmağını geçmediği gibi ne bir sertifikalı nede bir ofisleri bulunmamaktadır..


tabiri caizse merdiven altı diye tabir edilen bir çalışma şekli içerisindeler kons-solist-oryantal-dansçı-bayan garson ve salon hostesi olarak çalışmak isteyen bayan arkadaşların kendilerine bu alanda iş ararken bunlara dikkat etmelerini tavsiye ederiz.

iyi bir kons, işini en iyi şekilde yapabilecek niteliğe sahip olmalıdır. peki kons olabilmek için belli bir kriter var mıdır?

kons olabilmek için kendine güvenen kişilerde aranan tek şart 18 yaşını doldurmuş olmaktır. eğer bu kritere uyuyorsanız kuruluşumuz aracılığıyla iş başvurusu yapabilirsiniz.

eğer vasıfsız iseniz vasıfsız bayanlar için de iş ilanlarımız mevcuttur. vasıfsız bayanlar garson, barmen, salon hostesi gibi farklı konulardan dilediği üzerine çalışabilmektedir.

ya da dans konusuna eğiliminiz var ise profesyonel bir şekilde dans edebiliyorsanız ya da edemiyorum fakat yeteneğim var diyorsanız dans eğitimini de ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. detaylar ve iletişim için;

ela menajerlik model ajansı;

0 541 850 76 41

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here