ela  menajerlik

Çerkezköy de bulunan kaliteli ve son derece güvenilir elit eğlence mekanlarımızda çalışmak üzere 18-32 yaş arası, diksiyonu düzgün, güler yüzlü bayan çalışan aramaktayız, huzurlu ve elit mekanlarda dolgun maaşlar sizleri bekliyor !

ulaşım, konaklama, yemek, SSK tarafımızdan karşılanmakta ve tüm sosyal haklarınıza tarafımızdan kesinlikle saygı gösterilmektedir.

deneyimsiz olan, ama çalışıp para kazanmak isteyen bayan arkadaşlarımıza da tarafımızdan bizzat ücretsiz eğitim verilmektedir.

detaylı ve sağlıklı bilgi için bizleri hiç çekinmeden 0 541 850 76 41 numaralı telefon numarasında 7/24 arayabilir, çağrı bırakabilir, whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

her türlü bilgiyi tarafımızdan edinebilir, ya da anında işe başlayabilirsiniz.

sizler için her türlü imkanı sağlıyor, çalışıp para kazanmanızı temenni ediyoruz.

belirtilen yevmiyeler günlük net yevmiyelerdir.

çalışılan mekanlarda kesinlikle kota yoktur ve seçkin turistik mekanlardır.

bu yüzden ruhsal ve fiziki problemleri olan bayanlar kesinlikle işe kabul edilmeyecek olup başvuruları geri çevrilecektir.

başvuru da bulunacak bayanların işe başlamak için bu bilinçle gelmeleri rica olunur.

işte yukarıda belirttiğimiz şartlar bana uyuyor ruhsal ve fiziki problemim yok diyorsan.

geniş hizmet yelpazesi ile son dönemin en iyi gazino menajerlik ajansı olan ela  menajerliğe içiniz rahat bir şekilde aşağıda belirttiğimiz telefonlardan günün 24 saati müracaatınızı yapabilirsiniz.

ela  menajerlik çalıştığı mekanlarla anlaşması gereği, kons ilanları başvurusu yapan personellerinin konaklama, yemek, SSK, servis giderlerini karşılamaktadır.

tanımadığı ve iyi analiz etmediği gazino, pavyon, bar, club, müzikhol, night club gibi işletmelerle kesinlikle çalışmamaktadır.

yevmiyeler günlük olarak ve net olarak ödenir.

detaylı fiyat bilgisi için bizden bilgi isteyebilirsiniz.

ela menajerlik

iletişim/irtibat:

0 541 850 76 41 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here