star menajerlik

kalitesi ve güvencesiyle

0539 613 5101

yatılı bayan iş ilanları gazino, bar, night club, pavyon gibi mekanlarda konaklamalı işe alınmak üzere Bayan garson kons barmen oryantal dansöz ve dansçı alımı için acentemiz tarafından menajer güvencesiyle verilmiş bir ilandır.

alınacak bayanların işe alım için kişi sayısı sınırsızdır. kons menajerliği olan firmamız tüm Türkiye geneli ile çalışmaktadır.

çalıştığımız mekanlar huzurlu, güvenilir ve eğlenceli iş ortamlarıdır.

yatılı bayan iş ilanları;

bizimle çalışmak istiyorsanız yapmanız gereken şey ilanın altında bulunan whatsapp ve telefon hattımızdan bizim ile irtibata geçmek olacaktır.

yatılı olarak bayan garson kons barmen oryantal dansöz veya dansçı olacak bayanların günlük net yevmiyeleri aşağıda ki gibidir.

bayan garson yevmiyesi 150 TL ile 200 TL arasında.

bayan kons yevmiyesi 250 TL ile 500 TL arasında.

bayan oryantal, dansöz ve dansçı 250 ile 500 TL arasında.

bayan barmen ücretleri 150 TL ve 200 TL arasındadır.

bayan dansçı ücretleri ise 450 TL ve 600 TLdir.

yevmiyeler belirlenen fiyat üzerinden tecrübeye göre değerlendirilir, günlük ödenir belirlenen yevmiyeler net fiyatlardır.

sosyal olanaklar ise;

konaklama masrafları.yemek ve gıda masrafları.ulaşım ve otobüs, uçak masrafları.eğer çalışacak bayanlar dilerse, sigortası kesinlikle yapılır.dolgun maaşlı yüksek ücretli bayan kons iş ilanları;işe alınacak bayanlar da aradığımız özellikler aşağıda ki gibidir.işe alınacak bayanların 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. en fazla yaş sınırı ise 32 yaş tır.

işe girmek isteyen bayanların giyimine, kuşağına, kişisel bakım ve makyajına özen göstermesi gerekir.

bizimle çalışacak bayanların seyahat problemi olmaması gerekir.

star menajerlik acentesi çalışacak bayanların konaklama durumlarında gazino ile sizin adınıza anlaşır ve konaklamalı olarak kalacak bayanlar için konaklama probleminin olmaması gerekir.

çalışılacak ortamlar eğlence merkezleri olduğu için bayanların, diksiyon açısından iyi durumda olması gerekir ve sohbet etmeyi seven, işini severek yapan ve özen gösteren bayanlar ilk tercihimiz olacaktır.

eğer dolgun yüksek maaşlı ve ücretli işler arıyorsanız ve de  yukarıdaki özellikler bende var diyen bayan iseniz lütfen aşağıdaki telefon numarasından bizimle irtibat kurunuz.

star menajerlik organizatörlük ve 

model ajansı 

 iletişim/irtibat;

0539 613 5101 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here