star menajerlik

0 539 613 5101

kalitesi ve güvencesiyle

bayan garson kons iş ilanları;

Türkiye’de hizmet veren çok sayıda farklı eğlence mekanı için kons iş ilanı oluşan açığı kapatmak adına şirketimizin vermiş olduğu ilanlar arasında yer almaktadır.

özveriyle ve eğlenerek çalışmak isteyen arkadaşlar yapacakları başvuru işlemleri sayesinde günlük olarak belirlenen mekanlarda çalışabilirler.

sunmuş olduğumuz menajerlik hizmeti sayesinde mekanların yapmış olduğu talepleri karşılamak adına yeterli sayıdaki ekip ile çalışma imkanı sunmaktayız.

günlük veya düzenli şekilde yapılacak olan çalışmalar konusunda özellikle belirlenen alanda görev alacak elemanları için sistem üzerinden güncel ilanlar yayınlamak tayız.

kons olarak çalışmak isteyenler yapacakları başvuru işlemleri sayesinde kısa sürede geri dönüş elde edebilirler.

şirketimiz Türkiye’de gece kulübü, bar, gazino gibi pek çok farklı eğlence mekanına eleman bulma konusunda yardımcı olmaktadır.

kons iş ilanları;

bayan kons :       300-550 TL
bayan solist:       350-700 TL
bayan dansçı:      200-500 TL
bayan oryantal:   250 500 TL
salon hostesi:      100-150 TL
bayan barmen:     80-150 TL

günlük verilen net yövmiyelerimizdir.

sistemde yer alan güncel ilanlar sayesinde şirketimiz gece kulübü, gazino veya bar gibi eğlence mekanlarında çalıştırılmak üzere eleman alımı yapmaktadır.

mekanlar tarafından yapılan talepleri karşılamak adına eksik olan alanlarda eleman alımlarımız devam etmektedir.

bu alanda özellikle özveriyle çalışacak olan arkadaşlar sistemde yer alan bayan garson iş ilanları üzerinden yapacakları başvuru işlemleri ile bizlere ulaşım sağlayabilirler. 

kons iş ilanları;

yapacağınız görüşmeler sonucunda özellikle belirlemiş olduğumuz farklı mekanlarda çalışmaya başlamanı sağlamaktadır.

bu konuda star menajerlik olarak eğlence mekanlarına eleman bulma konusunda yardımcı olmaktayız. kesintisiz çalışma imkanı elde etmek istediğiniz her durumda şirketimiz ile yapacağınız görüşmeler sonucunda kadromuza dahil olabilirsiniz.

dolgun ücretli iş ilanları;

iş arayanlar için sunmuş olduğumuz farklı iş seçenekleri özellikle yeterli bilgi ve deneyime sahip olan kişilerin yapacağı başvuru işlemleri sayesinde kısa süre içerisinde çalışmaya başlamasına imkan sağlamaktadır.

Türkiye’de bulunan çok sayıda farklı nezih mekanda çalışacak eleman aranmaktadır.

yapacağınız başvuru işlemlerinin ardından belirlenmiş olan mekanlara yönlendirme yapılarak çalışmaya başlamanız sağlamaktadır.

şirketimiz star menajerlik olarak çalışmaya başladığı ilk günler itibaren özellikle mekanların yoğunluk oranına göre yeterli sayıda elemana sahip olarak çalışmasını sağlamak adına hizmet vermektedir.

Türkiye’de gece kulübü, bar, eğlence mekanları veya gazino gibi pek çok farklı ortamda çalışacak elemanlar aranmaktadır.

star menajerlik

organizatörlük ve model ajansı; iletişim/irtibat;

0 539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here