star menajerlik

0539 613 5101

kons ilanları ve gece yevmiyeli iş pozisyonunda star menajerlik adresi bayan kons veya konsluk işi arayanlar için kısa süre içinde kendilerine iş bulacağı adreslerin başında geliyor..

kons ilanları ve gece yevmiyeli iş;

oryantal dansçı iş ilanları, solist bayan garson iş ilanlarından kons ilanları na kadar adan ye tüm yayın ilanlarını görüntüleyerek başvurularınızı sorunsuz şekilde yapmaya başlayacaksınız.

star menajerlik konsluk iş ilanları arayan bayanların mutlaka başvurması gereken adreslerin başında yer alıyor.

star menajerlik tamamen güvenilir ve şeffaf bir şekilde hizmet verdiğinden dolayı kons ilanları için tereddüt etmeden rahatlıkla telefonla çağrı veya mesaj atabilirsiniz.

kons bayan iş ilanlarını görüntüleyebilmek için tek yapmanız gereken ise biran önce güvenilir adresimizi ziyaret etmek olacak.

kons bayan iş ilanları;

kons ilanları işi arayanlar ayrıca sitemizde menajerleri ve gazino pavyon ilanlarını kolay bir şekilde bulmaktadırlar, istediği tüm bilgilere en hızlı biçimde ulaşmaktadırlar.

Türkiye’nin bundan böyle çeşitli mekanlarında çalışmak isteyen bayanlar için yeni iş kapısı olma güvenirliğini eline geçirmiş olan star menajerlik son dönemin en çok ziyaret edilen adreslerinden olmuştur..

konuşmayı seven, güler yüzlü, fiziği düzgün, kons işi yapmak isteyen, 18-30 yaş arası deneyimli deneyimsiz bayan elemanlar aşağıda belirtilmiş olan pozisyonlara telefonla müracaat edebilirler.

bizimle çalışmak için şartlarımız ise şunlardan oluşmaktadır;

on sekiz yaşını doldurmuş ve otuz beş yaşını geçmemiş olmanız
seyahat engeliniz olmaması
güler yüzlü ve bakımlı olmanız
düzgün bir diksiyonunuz olması

siz de bahsi geçen özelliklere uyuyor, elit gazinolarda konsomatris, barmen, salon hostesi, dansçı, oryantal ve benzeri alanlarda çalışıp, bol miktarda kazanç elde etmek istiyorsanız, ilgili menajerimiz Orhan beyi aşağıda belirttiğimiz numaradan günün hemen her saatinde arayabilir yahut whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz!

star menajerlik organizatörlük model ajansı

detaylı bilgi ve danışma için;

iletişim/irtibat;

0539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here