star menajerlik 

kalitesi ve güvencesiyle

menajer/organizatör

( Orhan )

0 539 613 5101

menajerlik hizmeti denince Türkiye ilk akla gelen firmalardan olan star menajerlik ajans yönetimi olarak bu günlere gelmemizde emeği geçen siz değerli çalışanlarımıza teşekkürü bir borç bilir, hem çalışan hem çalışmak isteyen siz değerli bayan arkadaşlara menajerlik hizmeti vermekten kıvanç duyarız.

Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz gazino,bar müzikhol,gece club,night club,taverna gibi kaliteli, elit, güvenilir ve huzurlu mekanlarda konsomasyon hizmeti verecek kons, solist,dansçı,oryantal,salon hostesi ve barmen olarak çalışmak isteyen  bayanlara iş imkanı sağlıyoruz.

dolgun maaşlar eşliğinde huzurlu bir ortamda çalışıp para kazanmak isteyen kons, solist, oryantal, dansçı, salon hostesi ve barmen eler bizi arayıp detaylı bilgileri alabilir, veya anında işe başlayabilirsiniz!

tarafımızdan ulaşım, konaklama, yemek karşılanmaktadır, dilenirse SSK yapılmaktadır. ortalama günlük kazançlar ise şu şekildedir, daha sağlıklı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

bayan kons :       300-550 TL
bayan solist:       350-700 TL
bayan dansçı:      200-500 TL
bayan oryantal:   250 500 TL
salon hostesi:      100-150 TL
bayan barmen:     80-150 TL

günlük, olmak üzere ödemeniz mekanımızda net olarak gerçekleştirilmektedir.

(deneyim aranmamaktadır gerekirse tarafımızdan ücretsiz eğitim verilecektir.)

paraya mı ihtiyacınız var, iş bulmakta güçlük mü çekiyorsunuz,star ajans olarak size kolay yoldan bol kazanç elde edebileceğiniz iş imkanı sağlıyoruz!

evet, bizimle beraber çalışarak kolay yoldan bol kazanç elde edebilirsiniz,star ajans olarak size elit ve güvenilir gazinolarda konsomatris, salon hostesi, dansçı, oryantal, müzikhol ve benzeri pozisyonlarda iş imkanı sağlıyoruz.

üstelik sizin için hemen her şeyi düşünmeye gayret ediyor, ulaşım ve konaklama gibi her türlü ihtiyacınızı bizzat biz karşılıyoruz.

tüm bunların yanında, her türlü sosyal haklarınıza da saygı göstermekteyiz.

star ajans, çalışanlarda tecrübe aramamaktadır. bizimle çalışmak istiyorsunuz, ama tecrübeniz yok, o halde star ajans olarak siz değerli çalışanlarımıza bizzat eğitim veriyor, bunun karşılığında sizin tarafınızdan kesinlikle herhangi bir şey talep etmiyor, aynı zamanda maaşınızdan da herhangi bir kesinti yapmıyoruz.

bir bakıma hem çalışıp paranızı kazanıyorsunuz, hem de tecrübe ediniyorsunuz.

tecrübeli ve ilgili menajerimiz Orhan bey ile iletişime geçip, anında işe başlamak için aşağıda belirtilen özelliklere uygun olmanız yeterlidir;

star menajerlik organizatörlük ve model ajansı

iletişim/irtibat:

0 539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here