star menajerlik

model ajansı

kalitesi ve güvencesiyle
kolay yoldan bol kazançlı iş mi istiyorsunuz?
o vakit doğru yerdesiniz!

0539 613 5101

star menajerlik model ajansı aracılığı ile sizlere elit ve güvenilir mekanlarda, hem de fevkalade dolgun maaşlarla kons, barmen, salon hostesi, dansçı, oryantal ve benzeri pozisyonlarda çalışmak için, tecrübeli menajerimiz Orhan bey ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
elit gazinolarda bizimle birlikte dolgun maaşlarla çalışmak istemez misiniz? star ajans olarak yıllardır bu alanda siz değerli çalışanlarımıza hizmet veriyor, ve bundan gurur duyuyoruz.
alanımızda en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. yıllardır tecrübeli, ilgili, saygılı ve değerli menajerlerimiz sayesinde büyüyor, daha geniş kitlelere hitap etme yolunda ilerliyoruz.
gazinolarda konsomatris, barmen, salon hostesi, dansçı, oryantal ve müzikhol gibi alanlarda çalışmak, kolay yoldan bol kazanç elde etmek için tek yapmanız gereken aşağıda belirtilen şartlara uymanız dahilinde bizimle iletişime geçmenizdir;
on sekiz yaşını doldurmuş ve otuz iki yaşını geçmemiş olmanız.
seyahat engeliniz olmaması.
güler yüzlü ve bakımlı olmanız.
düzgün bir diksiyonunuz olması.
siz de bu şartlara uyuyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek işe başlayabilir, yahut gerekli bilgileri temin edebilirsiniz.
star ajans olarak siz değerli çalışanlarımız için hemen her şeyi düşünüyoruz.
ulaşım ve konaklama gibi temel ihtiyaçlarınızı bizler karşılıyoruz. bu alanda tecrübeli yahut tecrübesiz olmanız önemli değildir.
tecrübesiz çalışanlarımız için tarafımızdan bizzat eğitim verilmektedir. bunun yanı sıra sizlerden herhangi bir şey talep etmiyor ve maaşınızdan kesinlikle kesinti yapmıyoruz.
sosyal haklarınıza da elbette saygı göstermekteyiz. star ajans olarak akıcı iletişim ve güvenlik önemli bir etkendir.
siz de kolay yoldan bol kazançlar elde etmek istiyor, hemen iş başı yapmak istiyorsanız ilgili menajerimiz Orhan bey ile günün hemen her saatinde hiç çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

star menajerlik organizatörlük

ve

model ajansı;

whatsApp da dahil olmak üzere iletişim numaramız;

 0 539 613 5101 – Orhan bey

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here