star menajerlik

kalitesi ve güvencesiyle

0539 613 5101

star ajans olarak size gazinolarda kons, barmen, salon hostesi, oryantal ve dansçı benzeri alanlarda iş imkanı sağlıyoruz.

bizimle beraber çalışmanız için;

on sekiz yaşını doldurmuş ve otuz iki yaşını geçmemiş olmanız.
seyahat engeliniz olmaması.
güler yüzlü ve bakımlı olmanız.
düzgün bir diksiyonunuz olması yeterlidir.

bu şartları karşılıyor iseniz, dolgun maaşlarla gazinolarda çalışmak için tek yapmanız gereken güvenilir, tecrübeli ve ilgili menajerimiz Orhan bey ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Orhan bey sizleri bilgilendirip, dilediğiniz taktirde sizlerin anında işe başlaması için işlemlere başlayacaktır.

bizler, sizlerden tecrübe yahut herhangi bir şey talep etmiyoruz. tecrübesiz iseniz tarafımızdan bizzat eğitim verilmektedir. bunun karşılığında sizlerden herhangi bir şey talep etmiyor, maaşınızdan ise kesinlikle herhangi bir kesinti yapmıyoruz.

sosyal haklarınıza sonuna kadar saygı gösteriyor; sizler için her şeyi düşünmeye özen gösteriyoruz.

ulaşım, konaklama ve benzeri ihtiyaçlarınız bizzat tarafımızdan karşılanmakta olup, sizler için her şeyi düşünmekteyiz. güvenilir ve tecrübeli menajerimiz Orhan beyi günün hemen her saatinde arayabilirsiniz.

star ajans olarak iletişimde güvenilirlik ve akıcılık önemli bir etkendir. sizler de bizimle birlikte gazinolarda kons, barmen, salon hostesi, oryantal, dansçı ve benzeri alanlarda çalışıp, kolay yoldan güzel kazançlar elde etmek istiyorsanız günün her saatinde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

whatsApp de dahil olmak üzere iletişim numaramız;

star menajerlik model ajansı iletişim/irtibat;

0539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here