star menajerlik güvencesi ile

müzikhollerde, gece kulüplerinde, night clup yada, pavyonlarda, turistik gazinolarda, barlarda ve tüm eğlence mekanlarında çalışmak için eğlence sektörü iş ilanları adlı alanımızdaki bilgileri okuyarak bize ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

iletişim:

0539 613 5101

bayan garson iş ilanı;

Türkiye genelinde gazino , gece kulüpleri ve eğlence merkezlerinde çalışmak üzere bir çok bayan garson aranıyor. menajerliğimin aracılığı ile Türkiye’nin çeşitli yerlerinde ki en seçkin gece kulüplerinde ve gazino pavyonlarında çalışacak yüksek bütçeli , dolgun ücretli, konaklama ve kalacak yer imkanları olan bayan garsonlar işe alınacaktır. Türkiye geneli için açılmış bir ilandır. kontenjan sayısı ve sınırı yoktur. bir çok bayan garson işe tüm Türkiye’de çalışmak üzere alınacaktır. özellikle ege gazinolarında , iç ana dolu pavyonlarında bölgesi gece kulüplerinde çalışmak üzere bayan garsonlara acil olarak ihtiyaç bulunmaktadır. çalışacak bayan garsonların günlük net yevmiyeleri ortalama 150 TL ve de 250 TL arasında olup dolgun ve net olarak verilecektir.

pavyon müzikhol iş ilanı;

mekanlarda çalışmak için pavyon iş ilanları adlı alanımızdaki bilgileri okuyarak bize ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz. yevmiyeler günlük olarak verilir. bütçeler yüksek ve nettir. çalışacak bayanlar konaklamalı olarak çalışacaktır. konaklamalar ve tüm sosyal haklar çalışacağınız mekanlara aittir .

eğlence mekanlarımızda çalışmak üzere 18-35 yaş arası, diksiyonu düzgün, güler yüzlü bayan çalışan aramaktayız, huzurlu ve elit mekanlarda dolgun maaşlar sizleri bekliyor! deneyimsiz olan, ama çalışıp para kazanmak isteyen bayan arkadaşlarımıza da tarafımızdan bizzat ücretsiz eğitim verilmektedir.

bayan kons iş ilanı;

bayan kons iş ilanları adlı ilanımıza başvuruda bulunarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Türkiye’nin nezih ve seçkin mekanların çalışmak isteyen bayanlar,bayan kons iş ilanları adlı ilanımıza başvuruda bulunarak bizimle çalışmaya başlayabilirler. gazinolarda, pavyonlarda ve gece kulüplerinde çalışmak için bayan kons aranıyor. ilanımıza başvuru yapan herkes tecrübeli veya tecrübesiz başvuruda bulunarak hemen bayan kons olarak işe başlayabilirler. Türkiye genelinde bayan kons olarak çalışmak isteyen, şehir dışı ilçelerinde pavyon müzikhol ve gece kulüplerinde, night club, bar ve turistik gazinolarında, şehir dışı gece kulüplerinde, ve Türkiye genelindeki mekanlarda eğlenceli ortamlarda elit müşterilere hizmet etmek üzere yüksek ücretler ile çalışacak deneyimli, deneyimsiz kons bayanlar alınacaktır..

konsomatris iş ilanı;

 
konsomatris iş ilanı gazinolarda ve en nezih Türkiye gece kulüpleri konsomatris personelleri işe alımı içindir.konsomatris olarak iş arayanlar için iş imkanı. star menajerlik acentemiz güvencesinde gazinolarda 250 TL – 800 TL Net günlüklerle çalışma arkadaşları arıyoruz. bu ilan tüm Türkiye genelinde kons oluk ve konsomatris olarak konsomasyon hizmeti vermek isteyecek ve dolgun ücretler ile para kazanmak isteyecek olan bayanlar için iş ilanıdır.

bayan dansçı iş ilanı;

ilanımız tüm Türkiye olmak üzere bayan dansçı iş ilanı ilanımıza başvurarak Türkiye geneli için dansçılar arıyoruz. Türkiye’nin en seçkin gazino menajerliği , yine Türkiye genelinde olmak üzere bayan dansçı aranıyor.Gece hayatının vazgeçilmezi olan dansçılar genel anlamda iş arama yöntemi olarak ciddi araştırmalar yapmaktadırlar, dansçı iş ilanları hemen hemen her mekanda bulunmaktadır.

aranan özellikler;

insan ilişkilerinde kuvvetli, güler yüzlü
fiziği ve diksiyonu düzgün
18- 30 yaş arası
deneyimli deneyimsiz
kons bayan garson
sigortanız, sigorta isteyen bayanlara mutlaka yapılacaktır.
star menajerlik acentemiz bünyesinde çalıştığınız dönemde kazanacağınız deneyim ve olumlu referans
güvenilir bir aile ortamında huzurla çalışmayı arzuluyorum diyorsanız,

detaylı ve sağlıklı bilgi için bizleri hiç çekinmeden 7/24 arayabilir, çağrı bırakabilir, whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. her türlü bilgiyi tarafımızdan edinebilir, ya da anında işe başlayabilirsiniz. sizler için her türlü imkanı sağlıyor, çalışıp para kazanmanızı temenni ediyoruz. ortalama ücretlendirmelerde ise şu şekildedir, daha sağlıklı bilgi için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır;

bayan kons : 300-700
bayan solist: 350-800 TL
bayan dansçı: 200-500 TL
bayan oryantal: 250 500 TL
salon hostesi: 100-150 TL

günlük, olmak üzere ödemeniz mekanımızda net olarak gerçekleştirilmektedir.

whatsapp ; 0539 613 5101

tel ; 0539 613 5101

0539 613 5101

iletişim kanallarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here