Star menajerlik güvencesiyle

bayan oryantal ve dansöz iş ilanı ilanımız star menajerlik güvencesi ile çalışmak isteyen tüm iş arayan bayanlar için oryantal ve dansöz iş ilanıdır. gece kulüplerinde, turistik gazinolarda, turistik eğlence mekanlarında, barlarda, pavyon ve night kulüplerde, Yücel menajerlik güvencesi ile çalışmak üzere dansöz, bayan dansçı, oryantal bayanlar için iş imkanı…

güvenli, huzurlu ve elit gece kulüplerinde oryantal olmak veya oryantal olarak çalışmak istiyorsanız star menajerlik

size bir telefon kadar yakın. whatsapp tan veya 24 saat açık telefondan bizi arayarak iletişim kurabilir, oryantal olarak çalışabilirsiniz.

0539 613 5101

deneyimli veya çalışılacak mekanlarda yetiştirilmek üzere deneyimsiz bayanlar için minimum 350 TL ücret ile başlayan 600-700 TL ye kadar günlük net yevmiyeler ile star menajerlik güvencesiyle çalışın

bayan oryantal ve dansöz iş ilanı

fiziğinize, enerjinize ve kendinize güveniyorsanız, eğlenceli ortamlarda elit müşteriler çalışarak dolgun ücret fiyatlar alarak çalışmak istiyorsanız bizimle irtibata geçiniz.

ilanımız tüm Türkiye olmak üzere diri.. star menajerlik tüm Türkiye’de ki en seçkin gece kulüpleri ve turistik gazinoları ile çalışmaktadır.

bizimle çalışmak isteyen tüm personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda acentemiz ve menajer ligimiz güvencesi altında çalışabilirler. star menajerlik çalıştığı tüm personeline sosyal hakları sağlayabilen bir acentedir.

turistik gazinolarında iş arayan kişiler için 18 yaşını doldurmuş tüm bayanlar bu ilana başvurabilirler. ilanımıza başvurular whatsapp’tan veya telefon görüşmeleri aracılığı ile yapılmaktadır.

 bayan oryantal ve dansöz iş ilanı ‘na başvuru yaparak çalışmak isteyen bayanlara tüm sosyal haklar sağlanır. işler konaklamalı ve seyahat engeli bulunmayan bayanlar için daha uygundur.

iletişim:

0539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here