Star menajerlik güvencesiyle

yüksek yevmiyeli olarak tüm Türkiye genelindeki gazinolarda çalışmak üzere bayan garsonlar ve konslar işe alınacaktır. Müracaatların whatsapp numaramıza yada doğrudan telefon ile görüşme yoluyla yapılması rica olunur.

0539 613 5101

garson olarak çalışmak isteyen bayanlarda aradığımız özellikler

fiziği düzgün, giyimine özen gösteren, bakımlı,

diksiyonu düzgün, konuşmasını bilen

güler yüzlü, sempatik

işini severek yapacak olan

seyahat engeli olmayan

18 yaş veya üstü

tecrübeli veya tecrübesiz

bayan personeller işe alınacaktır.

ilanımız tüm Türkiye olmak üzere Karadeniz Trabzon gazinoları, samsun gazinoları, Rize gazinoları, Giresun gazinoları, Artvin gazinoları gazinolarında,Ankara gazinoları, Kayseri gazinoları, Kırşehir gazinoları, Kırıkkale gazinoları, Afyon gazinoları, Kütahya gazinoları gazinolarında ege gazinolarında, Akdeniz Antalya gazinoları, Mersin gazinoları, İskenderun gazinoları, Burdur gazinoları, Isparta gazinoları gazinolarında ve Marmara’da ki İstanbul Gazinoları, Bursa Gazinoları, Balıkesir gazinoları tüm gazinoların seçkin elit gazino ve gece kulüpleri için geçerlidir. tüm Türkiye’de ki en seçkin gece kulüpleri ve turistik gazinoları ile çalışmaktadır. Bizimle çalışmak isteyen tüm personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda acentemiz ve menajerliğimin güvencesi altında çalışabilirler. çalıştığımız tüm personeline sosyal hakları sağlayan bir gazino menajerlik acentesidir. garson olarak çalışmak isteyen bayan arkadaşlarımız kriterlerimize uyuyorsa yüksek ve dolgun ücretler ile acentemiz koruması ve güvencesi altında bize başvuru yaparak ilk adımı atabilirler.

Yevmiyeler günlük olarak ve net olarak ödenir. Detaylı fiyat bilgisi için bizden bilgi isteyebilirsiniz.

işler çalışmak isteyeceğiniz mekan seçimine göre konaklamalı veya konaklamasız olaşabilir. konaklamalı mekanlarda çalışacak olan bayanların, konaklamaları güvencesi ile çalışılan firmaya aittir.
sigorta isteyen personele kesinlikle sigorta yapılır. sosyal haklar güvencemiz altındadır. yeme, içme konaklama gibi  daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

iletişim;

0539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here