Star menajerlik güvencesiyle

Türkiye deki tüm gece kulüplerinde, night clup, bar ve turistik gazinolarında, İstanbul gece kulüplerinde, İzmir, Ankara gece klüplerinde ve tüm Türkiye genelindeki mekanlarda eğlenceli ortamlarda elit müşterilere hizmet etmek üzere dolgun ücretler ile çalışacak deneyimli, deneyimsiz kons bayanlar alınacaktır.
aranılan özellikler;
eğlenmeyi seven ve bilen güler yüzlü,
konuşmayı seven, diksiyonu düzgün,
giyimine ve bakımına özen gösteren,
seyahat ve konaklama engeli olmayan,
deneyimsizler için en az 250 TL günlük yevmiye ile çalışacak,Seyahat ve konaklama engeli olmayan
işini severek yapabilen deneyimli deneyimsiz
bayanlar işe alınacaktır. işe alınan bayanlar hemen hemen tüm Türkiye  geneli için başlıca  Trabzon, Samsun, Giresun, Artvin, Çanakkale, Bursa, Muğla ve İlçeleri olan Fethiye, Gölek, Bodrum, Balıkesir ve ilçeleri olan Edremit, Güre, Altınoluk, İzmir ve ilçelerindeki gazinolarda, Ankara ve ilçelerinde ki tüm eğlence merkezleri, İstanbul dahil olmak üzere her yerde iş imkanına menajerliğimin güvencesi ile işe yerleşebilirler. Gazino iş ilanlarımız tüm Türkiye’de ki eğlence merkezleri ve eğlenceye yönelik sektörler için geçerlidir. Bizimle çalışan tüm personelimiz elit müşterilere hizmet vererek yüksek gelir elde edebilirler. Yine aynı zamanda acentemiz güvencesi ile çalışan tüm personelimiz güvenli huzurlu ortamlarda, stres ve sıkıntıdan kesinlikle arınmış mekanlarda çalışır. Firma olarak kesinlikle kötü mekanları tercih etmiyoruz..konsisara.com. her zaman seçkin ve tecrübeli firmalar ile çalışarak aynı zamanda personelini güven altında çalıştırmaktadır.
İş konaklamalı bir iştir. Konaklama, yemek, yol gibi sosyal haklar çalışılacak firmalara aittir. İsteyen bayanlar için sigorta kesinlikle yapılır.

iletişim:

0539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here