Star menajerlik

bayan garson kons iş ilanları, gazino bar pavyonlarda kons bayan garson olarak çalışacak bayanlara özel bir ilandır. gece çalışarak dolgun ücretli iş arıyorsanız doğru adrestesiniz.

0539 613 5101

bayan garson kons iş ilanları

gece yevmiyeli iş arayan bayanlara eğlence sektöründe faaliyet gösteren star menajerlik model ajansı en seçkin, pavyon, gazino bar, club, müzikhol gibi mekanlarda iş olanağı ve istihdam sağlıyor.

bayan garson kons iş ilanları sitesi olan konsisara.com  Türkiye geneli tüm illerden gece çalışacak bayan elemanlara, konsluk yapacak kons arkadaşlara bayan garson kons iş ilanları konusunda hizmet ve imkan sunmaktadır.

gece çalışacak kons bayan eleman aranıyor..

sayın bayan arkadaşlar, belkide bir çoğunuzun hayalidir yüksek gelirli bir işe istihdam etmek. eğer hem eğlenmeyi hemde para kazanmayı seviyorsanız size güzel haberlerimiz var.

geçmiş senelerde olduğu gibi bu yılında her günü bayan personel eleman alımı yapan, Türkiye’nin en büyük menajer siteleri ve menajerlik ajansları arasında bulunan star menajerlik sürekli kons bayan konsomatris alımı yapmaktadır.

bayan garson kons iş ilanları deneyimli veya deneyimsiz bayan eleman  alımını yaparak kadrosunu devamlı genişleten ve elemanlarına en iyi imkanları sunmaya devam eden star  menajerlik iş başvurusu yapmak için bir takım kriterlere sahip olmak gerekmektedir. bunların başında görsellik ve düzgün bir fiziğe sahip olmak ve de belirli bir yaş aralığında olmanızdır ( 18 – 32 yaş aralığı ). ayrıca güzel konuşuyor ve sohbet etmeyi seviyor olabilmektir.

star menajerlik 2003 yılında kuruluşunu gerçekleştirmiş olup eleman sayısını istikrarlı bir şekilde artırarak sektöründe güvenirliğini liderliğini güçlenerek korumaktadır. sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek menajerliğini üslendiği kişilere aktarmaktadır.

mekan güvenirliği, yer emniyeti, eleman memnuniyetini ve insan faktörünü her şeyin önünde tutan star menajerlik organizasyonlarında zaman uyumuna ve tüm süreçlerde gelişime değer vermektedir.

büyüyen firmamızla birlikte ve gelişen hizmet kalitesi anlayışımıza uygun, kariyerine bizimle yön vermek isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.

bayan garson kons iş ilanları için niteliklerinize uygun aşağıdaki pozisyonlara başvurunuzu bekliyoruz.

kons bayan konsomatris: 350 400 450 500 TL

dansçı kız ( direk, striptiz ): 400 500 600 TL

oryantal dansöz: 350 400 450 500 TL

bayan garson: 200 TL

barmen: 200 TL

bayan garson kons iş ilanları yevmiyeleri günlük olup net olan yevmiyelerdir, kişinin tecrübe, yaş ve görselliğine göre farklılık gösterebilir

bayan eleman alımı açıklaması yukarıdaki gibidir. dilerseniz istediğiniz pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. dilerseniz de genel başvurularınızı günün 24 saati aşağıdaki telefon numarasından yapabilirsiniz..

iletişim:

0539 613 5101

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here